Маргарита и Мастер• 09 февраля 2022

Шум у вухах. Яка може бути причина?

Добрий день. Може хтось стикався із такою проблемою як шум у вухах? Спочатку гуділо, шуміло, дзвеніло, тільки в одному вусі, тепер у обох і основне в другому ще сильніше. Наскільки сильний дискомфорт, що боїшся тишини. У наших світил була: і у лора (на тій аудіографііі, можу помилитися із наз-вою), і у невропатолога, і всі кажуть, що не їхнє, а мені не виносимо некомфортно у такому стані. Завтра знову іду до лора, якогось нного по рахунку, хоча і не вірю, що зможе допомогти.
Тому, якщо хтось мав таку проблему і вирішив, прошу - поділіться, бо дуже плачевно мені.
PORKA• 09 февраля 2022
Даже шейный остеохондроз может давать такое. А вообще да лор невролог.
Коробка с карандашандрами• 09 февраля 2022
У меня это сужение сосудов головного мозга. ЛОР, окулист, невропатолог
А я на шпагате• 09 февраля 2022
у моей мамы после тяжелого инсульта такое, странно что невропатолог отмахнулся
Бабканадвоесказала• 09 февраля 2022
у меня есть такая проблема. пока не сильно, но как только появилась - хожу по кругу лор-невролог. один раз я проснулась от ужасного шума, потом заболела голова, вызывала скорую, думала что помираю. после этого делала доплер, мрт гм и шеи, вообще показалось что врачи проблему шума в ушах как-то не серьезно воспринимают. все говорят - ну такое бывает.
автор Маргарита и Мастер • 09 февраля 2022
Ответ дляPORKA
Дякую. Про це якраз не думала, а дійсно може бути і він, може там якісь защемлення, хоть я і не відчуваю.
КапитанльнаЯ• 09 февраля 2022
От проблем с шеей у меня такое
І у мене проблеми із судинами є, і мігрені дуже страшні, але мені здається я вже обійшла всіх невропатологів у нашому місті, а вони розводять руками і кажуть, що все Ок. Якесь пекло просто, наразі шуми збільшуються, а лікарі не допомагають. З мігренями навчилась жити, а з шумом но ніяк, бо він постійний 😢
КоролеВешна• 09 февраля 2022
тинитус это называется и не лечится . 30 % населения с этим живут
Попа как у Кардашьян• 09 февраля 2022
При отосклерозе такое бывает, но идет в комплекте со снижением слуха
Ответ дляКоролеВешна
Дякую. Виявляється навіть назва є, а то я вже думала, що я собі придумую. Почитала в інтернеті.
Сумні прогнози.
КоролеВешна• 09 февраля 2022
Ответ дляМаргарита и Мастер
Сумні прогнози.
Да. у меня бабушка засыпала под громкое радио, мама с ума сходила от этого радио. Потом спустя много лет мама так стала засыпать. реально громко, спать рядом невозможно. Потом я как-то спросила, ты что включаешь радио, чтобы шум у в ушах перекрыть. Да, отвечает. И как-то мамочка сказала, что в ушах шумит , что перекрывает дневной шум. И я люблю поспать уже под телевизор.
Спелый баклажан• 09 февраля 2022
Вам о чем-то ваш ангел уже не говорит, он кричит. Вот и звенит в ушах
РозаФиалковна• 09 февраля 2022
У мене було. Робила мрт голови, судини первіряла - все ок. Поставили діагноз всд і все
Найгірше, що ніхто не пише, що пройшло 😢😢😢
Дівчата, дякую за підтримку і поради ❤️
РозаФиалковна• 09 февраля 2022
Ответ дляМаргарита и Мастер
Дівчата, дякую за підтримку і поради ❤️
Пройшло у мене. Але іноді повторюється.