Самоучка• 10 февраля 2022

Що не так? Чи я щось не розумію?

Що таке сталося з людством? Майже щомісяця освітлюють в новинах випадки насильства десятирічної давності? То лікар вчинив насильство в 83 році ! То актори чи публічні люди… десять, двадцять років тому…
Чому зараз такий розголос?
Радикальная• 10 февраля 2022
Это сейчас модно. Лишних денег срубить. Главное чтоб начальник был при бабле

автор Самоучка • 10 февраля 2022
Ответ дляРадикальная
Я це розумію, але чому така штука « вистрелила» саме зараз? Чому не раніше…
Бубль Гум)• 10 февраля 2022
Открывают секретные дела.
Полиэтиленовый привет• 10 февраля 2022
Нова фішка. Всякі шоу вже набридли,от і шукають,чим би втримати аудиторію
Бубль Гум)• 10 февраля 2022
Ответ дляСамоучка
Гриф секретно на делах был
75В• 10 февраля 2022
Вы знаете я читаю много книг и речь в них о разных эпохах и времени. Так вот,насилие, убийства, злоба, болезни и так далее, были всегда.
автор Самоучка • 10 февраля 2022
Ответ дляПолиэтиленовый привет
От більш за все так і є
ГейТуда• 10 февраля 2022
Людям это интересно. Сама вот подписалась на группы в телеграмме со всяким прошлым,войны, болезни, как люди раньше жили
автор Самоучка • 10 февраля 2022
Це про те, що відкрилися старі справи… про те чому жінки лише зараз згадали, що було насильство чи домагання 20-30 років тому?

автор Самоучка • 10 февраля 2022
Ото читала, що спочатку одна пацієнтка згадала, що лікар гінеколог неправильно робив огляд. Потім приєдналося ще 20… його позбавили ліцензії і зараз ідуть судові слухання
Радикальная• 10 февраля 2022
Ответ дляСамоучка
Первый начал, остальные повторяют