КрейсерАвроровна• 13 февраля 2022
Чоловік та незаміжня колега
Усім привіт! Потребую вашої поради.
Склалася наступна ситуація, яка , мало сказати, що мене підкосила. Я зневірена.
Є наша сім´я, 14 років шлюбу.2 дітей. Відносини наші не можу назвати комфортними завжди, скоріше, я би сказала, гірки та гойдалки.
Чоловік має успішний бізнес, якого досяг виключно сам. Побудував сам чудовий офіс своєї мрії і 2 місяці тому переїхав туди. Офіс, як дім, там є кімната відпочинку і класна кухня, і ванна, все як удома. На роботу взяв собі у помічницю, , як офіс менеджера та його ´ права рука´- молоду незаміжню дівчину. Дуже вона йома сподобалася як вона гарно відноситься до роботи, яка вона емпатина ,говорить, це саме та людина, що мені треба. Говорив, що вона ще й допомогає йому давати психологічні поради щодо клієнтів і це великий бонус. Я помітила , що він став із задоволенням ходити на роботу , приходив з роботи у гарному настрої, став ´прихорашиваться´, коли зі мною розмовляв у її присутності, був завжди дуже люб´язний.
І вчора вияснилося, що вони разом їздять на нашій машині удвох по магазинах . По пролукти їздять. Купують, що необхідно в офіс. І я про це нічого не знаю!
Виявляється їздили разом на новорічний корпоратив скупопуватися. Мені говорив, що сам скуплявся. Ми з нею навіть знайомі не були, коли вона їздила з ним.
Як усе вияснилося. А мені знайома одна сказала, що бачила твого чоловіка з кимось в епіцентрі. І він зізнався.
Виявляється, що вона і стіл у офіс, і ялинку, і на кухнб багато чого вибирала.
Одного разу ми з ним були в магазині і він купив коробку цукерок і мартіні асті, я якось подумала, чи не колезі бува! Виявилося учора, що їй.
Сказати що я в шоці,нічого не сказати . Він говорить, а що тут такоого??? Ну їздили, ну возив. Вона мені у всьому допомагає, що я прошу. Типу нічого такого я не вчинив. Запевняє, що коли їх стосунки перейдуть межк, він мені скаже, обманювати не буде. А поки , вони просто колеги. Він директор, вона - його підопічна.
І звинуватив у всьому мене! Говорить,так ти би їхала і допомагала все вибирати. Я йому: ти мене не просив навіть..
Відчуваю сирашенний біль та зраду. І на даному етапі бачу вихід єдиний- це розлучення.
Не хочу бути цапом відбувайлом.
І не уявляю, як себе далі вести себе і як існувати в шлюбі. Моя душа розірвана на частини. Це така неповага , говоою йому , до мене..і найгірше те, що він не бачить своєї вини.
Як бути? Як в офіс заходити. І як взагалі далі жити..
Не хочу бути цапом відбувайлом.
КрейсерАвроровна
• 14 февраля 2022
Ответ дляэнциклопУдия
Построить офис с кухней и ванной - это сильно. Расчёт же был на него, понимаете?)
Ще на етапі задумки офісу мене ця ідея його відверто кажучи, насторожила.
Кы-ы-ы-ця• 14 февраля 2022
Ответ дляКрейсерАвроровна
От от. Після вашого допису, запитала . Сказав, просто захотів.
Вы себе это представьте, утром вы оделись, привели себя в порядок, уложили волосы и потом на работе пошли в душ? Смешно же. У него там и стиралка есть? Или он полотенца домой везёт? И как это он раздетый с другой женщиной. Я бы послала сразу.
КрейсерАвроровна
• 14 февраля 2022
Ответ дляДобрая свекровь
Автор если муж Вас любит то вы можете добится того чтобы он ее уволил. Если нет то ничего не сделаете. Но в вашем случае нужно чтобы он ревновал. Спорт, фото красивые. Тоже с кем то ездить начните. Пусть ему друзья скажут что видели Вас не одну. Идите работать в мужской колектив.
Учора говорив, що мені треба зробити, щоб ти заспокоїлася?
Звільнити її?
Я говорю, а чому б і ні. Він: а нєтушки, довго обирав і навчав, щоб звільнювати.
Звільнити її?
КрейсерАвроровна
• 14 февраля 2022
Ответ дляПедиатор_я
Вам лучше знать вашего мужа, способен ли он на измену. А по теме да, это рабочие моменты, если он деловой человек
Чому я розкисла?...
6 років тому мав уже незаміжню подругу. Теж говорив, ми просто друзі. Стосунки розірвав з нею
Але слід лишився. Тому не маю довіри до чоловіка.
КрейсерАвроровна
• 14 февраля 2022
Ответ дляЧумачечая_
Для вас це важливо ?
Таке відчуття, що людина прийшла вигуляти ´біле пальто´ в такій темі. Це сумно. Що в суспільстві нашому процвітає мізогінія.
КрейсерАвроровна
• 14 февраля 2022
Ответ дляЯ-ваш шанс
Зачем ему огромный офис без сотрудников? Пусть вам выделит кабинет для работы и вперед,зарабатывать.
До речі, запропонував. Але 99% це просто слова. І по факту, знайде 100 відмазок. Бо у тому кабінеті уже стоїть диван , телевізор. І він там інколи відпочиває.
А ще не знаю, чим зайнятися..
КрейсерАвроровна
• 14 февраля 2022
Ответ дляПросто болталка
Не переживайте, я вижу, что через полтора года квартиру оставит вам с детьми, а сам переедет в дом. Детям помогать будет, с вами официально не разведётся в обмен на содержание вас (но в умеренном количестве) и детей, чтоб не делить имущество.
С этой помощницей он не будет, через пол года появится другая женщина. С ней будет просто встречаться, но чувства к ней будут, женится на ней в ближайшие годы не будет.
Ого нічого собі.
Тобто наші стосунки приречені?
КрейсерАвроровна
• 14 февраля 2022
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Поки що немає.
Просто болталка• 14 февраля 2022
Ответ дляКрейсерАвроровна
Ого нічого собі.
Тобто наші стосунки приречені?
Нет, но не в этой помощнице ваша проблема. Она - это только начало изменений вашего поведения относительно мужа. Дальше - хуже. Ваши упреки, подозрительность и нервная обстановка дома дадут ему зелёный свет на измену. Наше будущее вариативно, постоянны только глобальные вещи: рождение, смерть, дети, родители, общая жизненная стезя
Трусиковед• 14 февраля 2022
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Ну что за дикость? Когда летом на улице 40+ почему бы не иметь душ на работе? Вы что раз в неделю в баню ходите? Сходил на склад - пыльный, потный - почему бы в душ не зайти? Или лучше вонять ходить по офису?
Кы-ы-ы-ця• 14 февраля 2022
Ответ дляТрусиковед
Душ утром и вечером, не представляю этот туалет среди сотрудников. После чего ему мыться, он грузчик?
КрейсерАвроровна
• 14 февраля 2022
Ответ дляПросто болталка
Ви , напевне, праві.
Так, причинно- наслідкові зв´язки
Трусиковед• 14 февраля 2022
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Все понятно, четверг - банный день...
если руководитель не будет знать что у него на том же складе творится, то хана бизнесу
Кы-ы-ы-ця• 14 февраля 2022
Ответ дляТрусиковед
Все понятно, четверг - банный день...
У вас? Пробуйте решить это как-то) Вы же женщина
КрейсерАвроровна
• 14 февраля 2022
Ще опишу коротко одну ситуацію.
Подарував гучно влітку мені машину. Я щойно отримала ´права´.
Разів з 10 поїздили з ним, і він забрав машину собі. Говорить, у тебе немає досвіду. Ти погано їздиш. Навчишся, потім віддам, і + до всього, погано себе веду. І це теж мене дуже підкосило. Таке відчуття, що я - як якась річ.
Трусиковед• 14 февраля 2022
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Так для меня душ на работе как раз не нонсенс, а для вас уже доказательтво измены. Уже и про полотенца и стирку придумали
Кы-ы-ы-ця• 14 февраля 2022
Ответ дляТрусиковед
И трусы с собой чистые носите?)
Трусиковед• 14 февраля 2022
Ответ дляКы-ы-ы-ця
И трусы с собой чистые носите?)
Счастливые трусов не одевают

Кы-ы-ы-ця• 14 февраля 2022
Ответ дляТрусиковед
Счастливые трусов не одевают

Снимают? Или надевают все-таки)
Забагаловка• 14 февраля 2022
Ответ дляКрейсерАвроровна
Були і такі думки.
Але розумію, це так низько. Але, на жаль, довіри не маю ((
Це ваша страхування, яке або підтвердить ваші переживання, або спростує. І ви будете точно знати, як діяти
Одни_мысли• 14 февраля 2022
Ответ дляКрейсерАвроровна
Ще опишу коротко одну ситуацію.
Наймите инструктора для практики и заберите ключи
Фенте Фря• 14 февраля 2022
Ответ дляКрейсерАвроровна
Ось і пожинаб плоди.. зараз дуде шкодую,що так ..але час не повернеш назад.
Себе вважаю цікавою, гарною дівчиною. Але на жаль,досвіду роботи майде не маю. І, до речі, молодша на рік за його підопічну.
Знаю случаю, когда уходили к более старшим, успешным, ухоженным женщинам от домашних мозгоклюек.
Вам надо взять себя в руки, не грызть мужа, срочно найти работу. Выглядить сногшибательно и загадочно) куда-то ездить.
Трусиковед• 14 февраля 2022
Ответ дляКы-ы-ы-ця
Снимают? Или надевают все-таки)
С вашим богатым воображением додумайте как вам угодно
Ух_ты_какая_я• 14 февраля 2022
Ответ дляКрейсерАвроровна
Сказав сьогодні, що готовий піти на детектор брехні. Я йому говорю, особисто для мене ви вже межу перейшли.
Знаете, ещё есть такой вариант, что измены не было, а он просто хочет показаться очень приличным и вежливым. Скажите в офисе работает ещё кто- то , чтобы с ними пообщаться и разузнать ?
КрейсерАвроровна
• 14 февраля 2022
Ответ дляУх_ты_какая_я
Да, работает. В другом только помещении( оно как пристройка- рядом со зданием офиса).
И это муж моей кумы. Вот думаю, стоит ли у него расспрашивать?
КрейсерАвроровна
• 14 февраля 2022
Ответ дляФенте Фря
Все может быть. У нас , к сожалению, постоянно качели в отношениях. И муж очень любит , когда им восхищаются другие, особенно девушки. Видимо , не хватает этого от меня. Или какой то незакрытый гештальт.Хотя я ну вообще не считаю себя мозгоклюйкой. Я очень позитивный человек))
КрейсерАвроровна
• 14 февраля 2022
Чоловік учора говорить, раз ти рахуєш , що те, що ми їздимо з підопічною, зрада та неповага, то , ану напиши десь у групі, запитай у людей, і ти зрозумієш, що ти не права.
Я не можу його переконати, що для мене це не ок.
КрейсерАвроровна
• 14 февраля 2022
Ответ дляОдни_мысли
Учора йому сказала. Через 2 тижні, як усе підтане, я домовлюсь з інструктором і буду вдосконалювати навички водіння. Сказав, ок. Подивимось.
КрейсерАвроровна
• 14 февраля 2022
Сьогодні свято, а у нас- подвійне, ще й річниця весілля. Поки тиша. І вангую, що нічого і не організує( ресторан, чи хоча б просто квіти і купити шампанське)
Ух_ты_какая_я• 14 февраля 2022
Ответ дляКрейсерАвроровна
Я думаю стоит поговорить с кумой. Я думаю она что- то знает, но вам не говорит . Как я знаю про свою куму, но ей не говорю , но! Если бы она спросила, я бы сказала.