КрейсерАвроровна• 13 февраля 2022
Чоловік та незаміжня колега
Усім привіт! Потребую вашої поради.
Склалася наступна ситуація, яка , мало сказати, що мене підкосила. Я зневірена.
Є наша сім´я, 14 років шлюбу.2 дітей. Відносини наші не можу назвати комфортними завжди, скоріше, я би сказала, гірки та гойдалки.
Чоловік має успішний бізнес, якого досяг виключно сам. Побудував сам чудовий офіс своєї мрії і 2 місяці тому переїхав туди. Офіс, як дім, там є кімната відпочинку і класна кухня, і ванна, все як удома. На роботу взяв собі у помічницю, , як офіс менеджера та його ´ права рука´- молоду незаміжню дівчину. Дуже вона йома сподобалася як вона гарно відноситься до роботи, яка вона емпатина ,говорить, це саме та людина, що мені треба. Говорив, що вона ще й допомогає йому давати психологічні поради щодо клієнтів і це великий бонус. Я помітила , що він став із задоволенням ходити на роботу , приходив з роботи у гарному настрої, став ´прихорашиваться´, коли зі мною розмовляв у її присутності, був завжди дуже люб´язний.
І вчора вияснилося, що вони разом їздять на нашій машині удвох по магазинах . По пролукти їздять. Купують, що необхідно в офіс. І я про це нічого не знаю!
Виявляється їздили разом на новорічний корпоратив скупопуватися. Мені говорив, що сам скуплявся. Ми з нею навіть знайомі не були, коли вона їздила з ним.
Як усе вияснилося. А мені знайома одна сказала, що бачила твого чоловіка з кимось в епіцентрі. І він зізнався.
Виявляється, що вона і стіл у офіс, і ялинку, і на кухнб багато чого вибирала.
Одного разу ми з ним були в магазині і він купив коробку цукерок і мартіні асті, я якось подумала, чи не колезі бува! Виявилося учора, що їй.
Сказати що я в шоці,нічого не сказати . Він говорить, а що тут такоого??? Ну їздили, ну возив. Вона мені у всьому допомагає, що я прошу. Типу нічого такого я не вчинив. Запевняє, що коли їх стосунки перейдуть межк, він мені скаже, обманювати не буде. А поки , вони просто колеги. Він директор, вона - його підопічна.
І звинуватив у всьому мене! Говорить,так ти би їхала і допомагала все вибирати. Я йому: ти мене не просив навіть..
Відчуваю сирашенний біль та зраду. І на даному етапі бачу вихід єдиний- це розлучення.
Не хочу бути цапом відбувайлом.
І не уявляю, як себе далі вести себе і як існувати в шлюбі. Моя душа розірвана на частини. Це така неповага , говоою йому , до мене..і найгірше те, що він не бачить своєї вини.
Як бути? Як в офіс заходити. І як взагалі далі жити..
Не хочу бути цапом відбувайлом.
Меряю от единицы• 14 февраля 2022
Ответ дляФенте Фря
Печально, что вы не понимаете, что иногда мужчины и женщины могут быть коллегами без интима.
шо попало аби ляпнуть !
Бубль Гум)• 15 февраля 2022
Ответ дляТрусиковед
Так для меня душ на работе как раз не нонсенс, а для вас уже доказательтво измены. Уже и про полотенца и стирку придумали
есть продуктовый магазин, у них там душевая кабинка, можно душ принять.
Ку ка ку ка ку• 15 февраля 2022
Ответ дляКрейсерАвроровна
Сьогодні свято, а у нас- подвійне, ще й річниця весілля. Поки тиша. І вангую, що нічого і не організує( ресторан, чи хоча б просто квіти і купити шампанське)
Автор, як свято пройшло?
Ку ка ку ка ку• 15 февраля 2022
Ответ дляНовопоштинская
Подскажите пожалуйста как?вы бухгалтер?или как так можно сделать?
На бухгалтера довчалася и довчаюся вже по ходу п´єси. Потихеньку берете один напрям освоюєте, делегуєте, але контроль ваш, потім інший і так далі. Так, це складно, так постійно треба вчитися, так, домогосподаркою не станеш, вихідних і відпусток не буде. Відповідальність, нерви, зайнятість, але натомість повага, ви в курсі всіх справ, ви впливаєте. І помічниці не буде 100%. Та і не залишитесь за бортом без коштів на проживання.