Ход конём• 16 февраля 2022

2 полоски, як заспокоїтись?

2дні затримки, тест позитивний, але замість радості постійний мондраж і підвищене серцебиття, причина тому повередні 3 викидні. до лікаря записана через тиждень
Дівчатка хто переживав таке поділіться будь ласка як спокійніше перенести цей період,чи можливо щось почитати?
ДелиВерка• 16 февраля 2022
Все буде добре

автор Ход конём • 16 февраля 2022
Ответ дляЦаревна в уггах
Не читала всі відповіді, вибачте.
Мені лікар назначав магнеВ6, фоліо і вітамін Е200. А при наступній вагітності, то і валеріанку дозврояли пити, дитина жвава ))
Автор, бажаю Вам менше нервуватися, легкої вагітності і обійняти свою крихітку восени
дякую))
Каравай-каравай• 16 февраля 2022
Ответ дляХод конём
всі 6-8тижнів, одного разу вже серцебиття було,прийшла на облік ставати а там завмерла(..
дякую буду старатись!
Автор, у мене схожа історія. Викидень - вдала, але дуже важка вагітність- завмерла- викидень- вдала вагітність. І от цю п´яту вагітність я просто ні про що не думала, не планувала, не читала нічого в неті. Я просто жила як до того, тільки без фізичних навантажень. Так мені було морально значно легше. Мене навіть совість трохи мучить, що зовсім не говорила, не думала про дитинку.
Але я проходила багато обстежень і все ж знайшли причину ще до вагітності.
Тарабарщина• 16 февраля 2022
Ответ дляХод конём
також) пише календар 5й тиждень)термін на 24жовтня
вітаю вас!))
Поздравляю !!!
автор Ход конём • 16 февраля 2022
Ответ дляФокус-Покус
Авторе, послухайте будь ласка, в мене були дві проблемні вагітності (викидні). Піднімала багато інформації і багато історій перечитала.
І що мені допомогло з третьою вдалою.
Це не слухати лікарів, а довіритись своєму організму і допомогти йому зробити все можливе, щоб маля гарненько закріпилось!

1. Не ідіть до лікаря!
2. Якщо підете, то в жодному разі ніяких мазків і оглядів- це спровокує викидень.
Ніяких УЗД - вас так надавлять, що викидень буде.
3. Вдома відпочивайте. Роботу перекласти на чоловіка.
4. Розповісти тільки чоловіку і більше нікому. Йому сказати, щоб мовчав поки ви не дозволите говорити.
5. Сину НЕ розповідати. Він як дитина бабусям розкаже.
6. Для всіх - ви трохи прихворіли і заморились - у вас болить голова, тому біля вас не шуміти і не бігати.
7. Їжа - тільки те що точно вам підходить. Ніяк експериментів. Приділити увагу термінам придатності.
8. Слухати своє тіло, якщо воно щось хоче, тоді це і їсти! Якщо щось це новенько, то з обережністю.
9. Вітаміни вам можуть нанести шкоду! Краще гречку вживайте, горіхи, авокадо.
Пігулки вам не потрібні.
10. До лікаря підете в 10-11 тижнів.
11. Якщо боїтесь, то здавайте тест Хгч і по динаміці будете бачите чи все добре
12. І навіть в 11 тижнів відмовляйтесь лізти на крісло. Відмовляйтесь від давання на живіть. Максимум це зважитись і все13. Якщо на першому УЗД не побачать серцебиття, то не панікуйте, а зачекайте тиждень і переробіть через тиждень!
І в мене і в знайомих були випадки, коли не було серцебиття і відправляли на тиждень, а ми відмовлялись і все було добре через тиждень.
14. Нікому не розповідайте про вагітність...
15. В транспорті вам краще стояти, а не сидіти на холодному вібруючому сидінні.
16. Секс відкласти на 2-3 місяці...
17. Не пригати. Не прибирати. Не носити важке. Не носити продукти.
Максимум в руках - 1 кг.
Дитину не піднімати на руки !!!
дякую за поради! але я правда невсе розділяю з вашими пунктами..
автор Ход конём • 16 февраля 2022
Ответ дляКаравай-каравай
дякую за вашу відвертість,буду так само старатись,хоч і важко про це недумати)
Каравай-каравай• 16 февраля 2022
Ответ дляХод конём
Все буде добре. Я одну вагітність пролежала весь час. Панікувала страшно. А в цю і на роботу до декрету без жодного лікарняного проходила. І ковід чоловіка пережила) Просто гнала будь-які думки подалі. Але весь час на контролі в лікаря. Клексан колола, потім аспірин, фолієва.
Там вам вище радили до лікаря не звертатись. Вам вирішувати, але це не мій варіант.
Ума Палата• 16 февраля 2022
У меня тоже было 2 замерших, 3-его родила. Но я пока не родила, не воспринимала, что у меня ребенок, чтоб если беременность сорвется, крыша не поехала. Но я обследовалась. У меня оказалось густая кровь во время беременности.
Мечты_своими_руками• 16 февраля 2022
Автор, очень хочу Вас поддержать!
Я два раза лежала на сохранении с очень большими проблемами...
Пришла к штатному психологу роддомовскому, сказала: помогите, я третий раз хочу сюда прийти только рожать.
Она сказала: 1) душа ребёнка сама решает, когда ей появиться на свет. Мы здесь вообще не при чём. И если ребёнок решил родиться, он родится, ему больше ничего не помешает.
2) наш организм отторгает беременность, когда на шее висит ’взрослый ребёнок’, которого и так сложно тянуть. Этим взрослым ребёнком может быть муж-бытовой инвалид, который отказывается учиться сам нажать кнопку на стиралке. Этими детьми могут являться коллеги с работы, мотающие нервы. От всех абстрагироваться. Муж если хочет ребёнка, пусть учится готовить и стирать сам. Иначе как он выживет, пока Вы будете в роддоме)
Из физиологического: долго стоять на ногах, физических перегрузок нельзя. Сидеть долго нежелательно. Лучшее положение - лежать.
Ребёнка родила, всё хорошо! Даже с гормонов во время беременности слезла. Рукоделие очень помогало успокоить нервы (всех бабок с байками про нитки и пуповину слала на хутор бабочек ловить))
У Вас всё получится! Дай Вам Бог сил и терпения прожить эти 9 месяцев с радостью и в гармонии!

автор Ход конём • 16 февраля 2022
Ответ дляМечты_своими_руками
Автор, очень хочу Вас поддержать!
щиро дякую!)) ви знаєте сиджу на роботі читаю відповіді і почала заспокоюватись,включила гарну музику зробила чаю і видихаю від емоцій)
Сумчатая кошка• 16 февраля 2022
Ответ дляКастрюлька
Гулять, зачем лежать. Все кричат, движение-это жизнь.
После нескольких прерванных беременностей, с угрозой прерывания четвертой беременности, мне ваши слова показались бы издевкой.
Кастрюлька• 16 февраля 2022
Ответ дляСумчатая кошка
Вы не с той стороны заходите. Всем здоровья.
ШобВам_КакНам• 16 февраля 2022
Ответ дляХод конём
дякую буду старатись!
То у Вас три викидні чи три завмерлі? Бо це різні речі і різні можуть бути причини. В мене була завмерла на 6-7 тижні. Як писали Вам вище іти до лікаря і на узд ще рано, можете контролювати хгл і прогестерон (від прогестерону залежить якість ендометрію і наскільки добре прикріпиться і буде живитись ембріон). А узд зробите на 9-10 тижні, коли здавати хгл уже стане неінформативно. Також можете здати коагулограму. Навіть якщо без вагітності вона була в нормі, то під час вагітності картина може кардинально змінитись. Ну а ТТГ думаю Ви й так здавали, коли шукали причини. Удачі Вам!
автор Ход конём • 16 февраля 2022
Ответ дляШобВам_КакНам
перша вагітність -роди, після яких були ускладнення і 2рази чистили.
2вагітність -завмерла
3/4 вагітність анебріонія
зараз 5та вагітність
піду на кунсультацію можливо потрібно приймати якісь препарати крім фоліо а тоді вже буду знати що і як в подальшому)
ШобВам_КакНам• 16 февраля 2022
Ответ дляХод конём
2вагітність -завмерла
3/4 вагітність анебріонія
зараз 5та вагітність
Анембріонія це у 80% випадків випадкові генетичні аномалії, на які не вплинути, решта якісь вірусні захворювання чи інші причини. Тому все, що зараз можна зробити це контролювати гормони і густоту крові, ну і ще спокій і не перевтомлюватись.
автор Ход конём • 16 февраля 2022
Ответ дляШобВам_КакНам
при першій анебріонії мала ангіну і високу температуру плюс антибіотики,при цьому незнала що вагітна. лакар сказав що якраз це могло і спричити такі наслідки( після другої завмерлої аналізи якісь назначали основні генетичні все добре,кажуть таке буває що цього разу хромосоми незійшлись ..лишилась причина хр.ендометрит..(пайпель біоппсія підтвердила+менструації скудні 2-3дні)
ШобВам_КакНам• 16 февраля 2022
Ответ дляХод конём
Ендометрит це запалення, були б якісь інші симптоми або ж виявили збудників того запалення. Скоріше за все причина в гормональному фоні, що й впливає на ендометрій.
СМСница• 16 февраля 2022
Мой комментарий наверное не очень приятный, но я бы не успокаивалась,а бежала бегом к врачу, выпрашивал бы все возможные варианты медикаментозной поддержки и жила бы на УЗИ. Особенно странно мне, что вам за все три замершие ни разу не назначили анализов при привычном невынашивании, но вашему врачу виднее и если он разрешил беременеть дальше,то я бы набрала всевозможных страховок
Сумчатая кошка• 16 февраля 2022
Ответ дляНашли в капусте
Автор, можно вопрос?
Вы выяснили причину предыдущих выкидышей?
У меня в понедельник диагностировали замершую беременность, в данный момент прерываю медикаментозно. Но причины не понятны(
Я обследовалась после каждой прерванной беременности. И у генетика были.
Обследовались вместе с мужем.

Причину так и не узнали. Первый раз у меня вообще двойня была. Прервалась на большом сроке. Сказали, что не смогла выносить.

А вам здоровья. И не отчаивайтесь. Пусть все у вас получится.

автор Ход конём • 17 февраля 2022
Ответ дляСумчатая кошка
Обследовались вместе с мужем.

дякую за підтримку!