Ход конём• 16 февраля 2022

2 полоски, як заспокоїтись?

2дні затримки, тест позитивний, але замість радості постійний мондраж і підвищене серцебиття, причина тому повередні 3 викидні. до лікаря записана через тиждень
Дівчатка хто переживав таке поділіться будь ласка як спокійніше перенести цей період,чи можливо щось почитати?
автор Ход конём • 16 февраля 2022
Ответ дляНашли в капусте
Автор, можно вопрос?
Вы выяснили причину предыдущих выкидышей?
У меня в понедельник диагностировали замершую беременность, в данный момент прерываю медикаментозно. Но причины не понятны(
ніякі генетичні аналізи недали відповіді, діагностували хронічний ендометрит це поки єдина причина яка була знайдена.. в мене після перших родів було 2чистки і скоріше всього ендометрій просто пошкоджений і недає вагітностям розвиватись.

автор Ход конём • 16 февраля 2022
Ответ дляMs. Dolly
Как же так. 3 выкидыша.Вы обращались к специалисту? Какая причина?
так звичайно і не в одно лікаря була..
90x60x90• 16 февраля 2022
Ответ дляХод конём
є чоловік) і син якому 6років дуже чекає коли вже у нього буде братик)) просто важко коли ти в постійному очікуванні в планах а вони зриваються(
1й совет - относится к беременности спокойно. 2й совет - аж бегом всем вокруг не рассказывать, только мужу и врачу.
автор Ход конём • 16 февраля 2022
Ответ дляНафаня Маня
Мой сказал что нам нужна малышка
і мені б хотілось дівчинку ще))
автор Ход конём • 16 февраля 2022
Ответ дляНашли в капусте
Советую Вам сдать b-хгч для успокоения. В динамике через 48 часов
дякую
Ms. Dolly• 16 февраля 2022
Ответ дляХод конём
так звичайно і не в одно лікаря була..
Какая причина? Это не может быть случайностью((
Нафаня Маня• 16 февраля 2022
Ответ дляХод конём
і мені б хотілось дівчинку ще))
Вот и я думаю что будет девочка ))) хотя муж рассчитывает ещё на одного парня
Я Вас не боюсь• 16 февраля 2022
Автор, а Дюфастон или Утрожестан пьете? Может, к врачу чтобы что-то назначил для поддержки?
Плакулька• 16 февраля 2022
Аналізи на спадкову тромбофілію здавали? В мене також були 2 завмерші вагітності, під час третьої здали ці аналізи, виявили лейнденську мутацію (фактор 5). В результаті всю вагітність колола клексан і виносила.

Кастрюлька• 16 февраля 2022
Автор, самое лучшее-спокойствие. Есть знакомая, хорошая здоровая беременность с идеальными анализами, скринингами, УЗИ, и замирает на 8мес. Забеременела второй раз и сказала никаких врачей, скринингов и тд. Сама в спокойствии. В итоге благополучное рождение дочки. Чего и Вам желаю.
автор Ход конём • 16 февраля 2022
Ответ дляНафаня Маня
Да, автор, у меня это 6 беременность, и думаю будет удачная.
ого , а є дітки?..
Ms. Dolly• 16 февраля 2022
Ответ дляЯ Вас не боюсь
Ни в коем случае самой себе ничего не назначать. Это очень серьезно. Я сидела на утрожестане ...
Фокус-Покус• 16 февраля 2022
Ответ дляНепостоянная постоянность
И не идти к врачам
ППКС
автор Ход конём • 16 февраля 2022
Ответ дляЯ Вас не боюсь
якраз через 5днів і піду можлив назначить) наразі лиш фоліо
Ms. Dolly• 16 февраля 2022
А по теме ,максимально больше лежите. Никаких физ.нагрузок.Даже не сидите, а именно лежите. Смотрите сериалы,ешьте вкусненькое,никакого стресса.
Все буде добре
Нафаня Маня• 16 февраля 2022
Ответ дляХод конём
ого , а є дітки?..
1 сын, 7 лет
автор Ход конём • 16 февраля 2022
Ответ дляНафаня Маня
1 сын, 7 лет
у нас з вами схожі історії... бажаю вам позитивного фіналу і дякую за підтримку))
автор Ход конём • 16 февраля 2022
Ответ дляПлакулька
ні неназначали таких саме..
Нафаня Маня• 16 февраля 2022
Ответ дляХод конём

Ну что, будем друг друга поддерживать, мы с мужем решили вообще никому не говорить ничего, пока это возможно, вот пусть сюрприз будет ))) Сестра мужа ждёт пополнения в июне ))) я хочу увидеть глаза родителей, когда они поймут что внуков будет больше)))

Алиса в стране Советчица• 16 февраля 2022
Автор, як кажуть, на все воля божа. У знайомої було 5 викиднів, потім народилась дівчинка, потім ще 3 викидня і хлопчик. Причини викиднів неясні На якому терміні у вас були викидні? Поставте собі термін, після якого будете думати про вагітність. А до того не сприймайте все емоційно. Бажаю всього найкращого!
Фокус-Покус• 16 февраля 2022
Авторе, послухайте будь ласка, в мене були дві проблемні вагітності (викидні). Піднімала багато інформації і багато історій перечитала.
І що мені допомогло з третьою вдалою.
Це не слухати лікарів, а довіритись своєму організму і допомогти йому зробити все можливе, щоб маля гарненько закріпилось!

1. Не ідіть до лікаря!
2. Якщо підете, то в жодному разі ніяких мазків і оглядів- це спровокує викидень.
Ніяких УЗД - вас так надавлять, що викидень буде.
3. Вдома відпочивайте. Роботу перекласти на чоловіка.
4. Розповісти тільки чоловіку і більше нікому. Йому сказати, щоб мовчав поки ви не дозволите говорити.
5. Сину НЕ розповідати. Він як дитина бабусям розкаже.
6. Для всіх - ви трохи прихворіли і заморились - у вас болить голова, тому біля вас не шуміти і не бігати.
7. Їжа - тільки те що точно вам підходить. Ніяк експериментів. Приділити увагу термінам придатності.
8. Слухати своє тіло, якщо воно щось хоче, тоді це і їсти! Якщо щось це новенько, то з обережністю.
9. Вітаміни вам можуть нанести шкоду! Краще гречку вживайте, горіхи, авокадо.
Пігулки вам не потрібні.
10. До лікаря підете в 10-11 тижнів.
11. Якщо боїтесь, то здавайте тест Хгч і по динаміці будете бачите чи все добре
12. І навіть в 11 тижнів відмовляйтесь лізти на крісло. Відмовляйтесь від давання на живіть. Максимум це зважитись і все13. Якщо на першому УЗД не побачать серцебиття, то не панікуйте, а зачекайте тиждень і переробіть через тиждень!
І в мене і в знайомих були випадки, коли не було серцебиття і відправляли на тиждень, а ми відмовлялись і все було добре через тиждень.
14. Нікому не розповідайте про вагітність...
15. В транспорті вам краще стояти, а не сидіти на холодному вібруючому сидінні.
16. Секс відкласти на 2-3 місяці...
17. Не пригати. Не прибирати. Не носити важке. Не носити продукти.
Максимум в руках - 1 кг.
Дитину не піднімати на руки !!!
Я Вас не боюсь• 16 февраля 2022
Ответ дляФокус-Покус
І що мені допомогло з третьою вдалою.

1. Не ідіть до лікаря!
Пігулки вам не потрібні.
10. До лікаря підете в 10-11 тижнів.
16. Секс відкласти на 2-3 місяці...
Максимум в руках - 1 кг.
Дитину не піднімати на руки !!!
Друга порада - в точку. Саме після огляду втратила першу вагітність.
Смурфик• 16 февраля 2022
Причину же привычного невынашивания установили? Продолжайте спокойно лечение.
Каравай-каравай• 16 февраля 2022
Ответ дляПлакулька
Аналогічно. Після трьох викиднів виявили лейденську мутацію. Три місяці колона клексан, потім перейшла на аспірин. Виносила, все ок.
автор Ход конём • 16 февраля 2022
Ответ дляНафаня Маня

обов´язково я і непроти в приват))! круто)) дітки це радість,а якщо довгоочікуванні це в кубі радість)) я лиш сьогодні дізналась і сказала чоловікові) більш нікому нехочеться навіть і говорити поки непочую сердечко!
Царевна в уггах• 16 февраля 2022
Не читала всі відповіді, вибачте.
Мені лікар назначав магнеВ6, фоліо і вітамін Е200. А при наступній вагітності, то і валеріанку дозврояли пити, дитина жвава ))
Автор, бажаю Вам менше нервуватися, легкої вагітності і обійняти свою крихітку восени
автор Ход конём • 16 февраля 2022
Ответ дляАлиса в стране Советчица
всі 6-8тижнів, одного разу вже серцебиття було,прийшла на облік ставати а там завмерла(..
дякую буду старатись!
Кыся-брыся• 16 февраля 2022
Ответ дляКастрюлька
Гулять, зачем лежать. Все кричат, движение-это жизнь.
Если б не было выкидышей, - да. А так…
Я после двух выкидышей третью беременность лежала - не шевелилась…
Уже моему сокровищу 2 годика скоро!
Доль Чекомбана• 16 февраля 2022
Ответ дляКастрюлька
Ицн это навсегда. Тут только лежать. Даже конская доза прогестерона не поможет
Каравай-каравай• 16 февраля 2022
Ответ дляФокус-Покус
І що мені допомогло з третьою вдалою.

1. Не ідіть до лікаря!
Пігулки вам не потрібні.
10. До лікаря підете в 10-11 тижнів.
16. Секс відкласти на 2-3 місяці...
Максимум в руках - 1 кг.
Дитину не піднімати на руки !!!