Радуга-дуга• 19 февраля 2022

Хирург -проктолог

Девочки,Киев,пожалуйста,кто может порекомендовать проверенного хирурга-проктолога,диагноз-параректальный свищ,нужна операция
А я с Рио-де-Житомира!• 19 февраля 2022
Ответ дляТихомандражная
ви тут тему прочитали перед тим як коментувати? Автор про пугача нічого не пише
Я написала свій відгук про власний досвід. Про те, що не завжди реклама і відгуки - це правда. А також свої припущення, чому це так Вас збудило, бо Ви перші почали мені писати. Більше нічого
Тихомандражная• 19 февраля 2022
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
ви написали коментар на мою адресу, тому я до вас і написала прямо. і мене це не збудило, а просто цікаво. Я вже думаю, що це ви якийсь лікар проктолог, який псує репутацію пугачу, а потім в інших темах рекламує себе
А я с Рио-де-Житомира!• 19 февраля 2022
Ответ дляТихомандражная
’От за що я не люблю москалів’(с)
Бо вони все перекручують. Я Вам не писала, а писала загальний відгук. Просто свого часу теж тут шукала відгуки, цікавилася, це було десь 2018-2019 роки, то й поділилася інформацією. До речі, я конкретно нікого не рекомендувала. Заспокойтеся вже
Тихомандражная• 19 февраля 2022
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
’От за що я не люблю москалів’(с)
заспокойтеся ви і проаналізуйте, що якби він хотів на вас заробить, то з порогу залякав би вас і прооперував, бо на операції більше можна заробить ніж на консультації.
А я с Рио-де-Житомира!• 19 февраля 2022
Ответ дляТихомандражная
Боже, яке воно в´їдливе . Від теми відписуюся, бо це якийсь жах. Так топити за Пугача може лише він сам або його дружина (. Думаю, всі все зрозуміли і зробили висновки. Автор, я рекомендую або 18-ту, або обласну. Лікар, що мене оперував, змінив місце роботи, тому про нього мовчу. Раніше працював у обласній, тепер у Спіженка
Тихомандражная• 19 февраля 2022
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
могли б не відподать, але відповідаєте, то хто в´їдливий? І таки не втримались і прорекламували лікаря. І тепер підтвердилося, що ви ходите з теми в тему і поливаєте брудом пугача, а потім рекламуєте свого.
burakova_i• 19 февраля 2022
Ответ дляТихомандражная
Я тоже заступлюсь за Пугача, месяц назад была у него, был тромбоз узла, он сказал нужно вскрывать и чистить, вот тут-то я и у*ралась) Но он успокоил, всё рассказал, очень быстро и деликатно всё сделал за 5 минут. Прописал лечение, сказал звонить или писать если будут проблемы или вопросы) Помог одеться, провёл до лифта... галантный дядечка, мне очень понравился.
burakova_i• 19 февраля 2022
Кстати, была у Пироговского в Областной, вот он не понравился( Ещё хороший Луцик Юрий Петрович, раньше оперирорал в 18-й и в Обкриге, сейчас не знаю где принимает.