Радуга-дуга• 19 февраля 2022

Хирург -проктолог

Девочки,Киев,пожалуйста,кто может порекомендовать проверенного хирурга-проктолога,диагноз-параректальный свищ,нужна операция
ЖаннаНеАгузарова• 19 февраля 2022
Посмотрите Юрий Нечипоренко
Тихомандражная• 19 февраля 2022
Только Пугач в Дусе принимает. Поверьте, я уже столько врачей прошла, вот гинекологвов 10к обошла, никого не посоветую. А вот проктолога советую. Он реально крутой, дай бог ему здоровья. Плюс если вам поможет копеечная мазь, он вам ее и назначит.
автор Радуга-дуга • 19 февраля 2022
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Посмотрите Юрий Нечипоренко
Спасибо,что ответили,а он где работает?у вас кто то у него оперировался?
автор Радуга-дуга • 19 февраля 2022
Ответ дляТихомандражная
Спасибо,я тоже про Пугача много хорошего слышала по геморрою,но вот интересует он свищи часто оперирует?у нас проблемный свищ,сложный...
На-перекуре• 19 февраля 2022
я бы пошла к ней, сейчас не в Киеве, к сожалению. https://www.instagram.com/dr.anastasiia_prystaia/
А я с Рио-де-Житомира!• 19 февраля 2022
з яких пір мазь від свища допомагає?. Всіма розрекламований Пугач добре лікує те, що не потребує оперативного втручання. Автор, з такою проблемою йдіть туди, де є стаціонар. Бо це не жарти і не хірургія одного дня в приватних клініках
ИзЮмрудная• 19 февраля 2022
Сочувствую . Ужасная болячка . У мужа 4 операции было (
Добра всем!• 19 февраля 2022
Автор, в Областной больнице, 2 хирургический корпус, 3 этаж, отделение проктологии, там прекрасно оперируют свищи и все остальное.
Записаться на консультацию по тел контакт центра 0442370286.
Если есть электр направление от семейного на госпитализацию и консультацию- то бесплатное пребывание в стационаре, если нет- 2 тыс грн/день.
Тихомандражная• 19 февраля 2022
Ответ дляРадуга-дуга
я когда сидела ждала его, то он был на 6ти часовой операции онкологического больного. У меня сложилось впечатление, что он не простой хирург, а много чего умеет.
Тихомандражная• 19 февраля 2022
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
ви мабуть не в темі Дуся - це не приватна клініка і не шарашкина контора. І в принципі з хорошою репутацією.
автор Радуга-дуга • 19 февраля 2022
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Спасибо,я вот поэтому и спрашиваю,а то сейчас много где предлагают сделать операцию 3 часа под общим наркозом и и сразу домой...меня это пугает
Фруты_Буты• 19 февраля 2022
18 больница на бульваре Шевченко, Яремчук Игнат, проктолог-хирург
автор Радуга-дуга • 19 февраля 2022
Ответ дляДобра всем!
Спасибо,а какого то конкретного врача в областной можете порекомендовать?
А я с Рио-де-Житомира!• 19 февраля 2022
Ответ дляТихомандражная
Я була там))
А я с Рио-де-Житомира!• 19 февраля 2022
Ответ дляРадуга-дуга
Так не можна, а потім ніякого зв´язку з лікарем ((. В стаціонарі, до речі, навіть якщо наркоз спінальний, то все одно залишаєтеся під наглядом мінімум до наступного дня, а, може й більше. Та й наявність реанімаційного відділення поруч заспокоює
Тихомандражная• 19 февраля 2022
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Я була там))
і? до чого тоді допис про приватну клініку? якщо були там , то мали б знати, що Пугач не тільки геморой лікує.
А я с Рио-де-Житомира!• 19 февраля 2022
Ответ дляТихомандражная
Ключове слово ’лікує’, і після прийому склалося враження що тільки терапевтично, а не оперативно
автор Радуга-дуга • 19 февраля 2022
Ответ дляФруты_Буты
Спасибо за ответ,у вас кто то оперировался у него?
Тихомандражная• 19 февраля 2022
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
то ви в нього не лікувались? Він оперує і досить таки складні випадки і навіть злоякісні. І стаціонар в лікарні чудовий, медсестра і погодує з ложки і сто раз відвідає. Єдине що, там не дешево.
автор Радуга-дуга • 19 февраля 2022
Ответ дляТихомандражная
А он где оперирует,где стационар?там же в поликлинике он только консультирует,я правильно понимаю?
Тихомандражная• 19 февраля 2022
Ответ дляРадуга-дуга
там же на верхней, 5 и стационар и поликлиника
А я с Рио-де-Житомира!• 19 февраля 2022
Ответ дляТихомандражная
Мені він призначив лікування, яке мені не допомогло. Казав, що операція не потрібна. Виявилося, що все ж була потрібна ((. Я вирішила проблему в іншому місці, кардинально вирішила. І в мене особисто склалося враження, що тут на форумі йде неприкрита реклама його послуг. Може це він сам. ІМХО. Ні з ким сперечатися не збираюся. Мені його поради - до с...ки карі очі.
Тихомандражная• 19 февраля 2022
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
я пішла до нього по пораді з цього форуму і він мені допоміг і більше того він мені розказав , що робити в тій чи іншій ситуації і щоб я більше до нього не приходила, а справлялася сама по можливості. Тож я зацікавленості його, аби зрубить бабло за прийом - не побачила.
І тут відгуки про нього пишуть без анонімів, то ж можна прослідкувати реклама чи ні ;)
Тихомандражная• 19 февраля 2022
https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-70209120
тут отзыв про киевсую областную проктологию.
А я с Рио-де-Житомира!• 19 февраля 2022
Ответ дляТихомандражная
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3099702 ось недавно з людиною теж переписувалися в темі. Я написала лише свій досвід. Мені не допоміг. Автору вищевказаної теми, мабуть також. В´ячеслав Віталійович, Ви ? Інакше я не можу зрозуміти, чому Вас дратують мої відгуки і мій особистий досвід?
А я с Рио-де-Житомира!• 19 февраля 2022
Ответ дляТихомандражная
А, ну тепер все зрозуміло. Гарний лікар рекламувати себе сам не буде, до нього й так люди йдуть
Фруты_Буты• 19 февраля 2022
Ответ дляРадуга-дуга
Я была у него на осмотре по рекомендации, очень понравился как специалист.
Тихомандражная• 19 февраля 2022
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
з чого ви взяли, що дратують? Мені байдуже чи піде нього автор чи ні, я попередила, що там дорожче ніж в інших. Мені він допоміг, я так само поділилась своїм досвідом. Ви в нього не оперувались зато написали, що він не оперує. :) А я обійшла купу лікарів за три роки зі своєю проблемою, а допоміг мені лише він. І я йому вдячна. Саме тому тут і пишу. Роздратовані тут лише ви.
Тихомандражная• 19 февраля 2022
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
ви тут тему прочитали перед тим як коментувати? Автор про пугача нічого не пише
Добра всем!• 19 февраля 2022
Ответ дляРадуга-дуга
Сорокин, Пироговский, Задорожний, Злобинец.