На границе• 20 февраля 2022
20 лютого День пам´яті Героїв Майдану
На першому Майдані об´єднувались проти фальсифікацій виборів
На другому - об´єднувались заради відстоювання європейського розвитку
В умовах загрози війни довкола чого об´єднуємось зараз?
Просто красавица• 20 февраля 2022
Ответ дляГанцю в кєдах
ви в 2014 не тряслись? Тоді ще більше тряслись, на армію зараз розраховувати вже можна спокійніше, ніж тоді...
нет, но напряглась, а сейчас реально оппа может быть
при чем тут армия? она у нас формальная была и есть
Ганцю в кєдах• 20 февраля 2022
Ответ дляПринцепесочка
Вы нашу армию видели?! Нам до российской армии ползти еще лет 10. Путин когда пришел к власти 18 лет назад первым делом занялся армией, и сейчас им есть, что показать. Не в обиду нашей.
він для нас хороший стимул
Ответ дляШопингмонстр
Володіє) ох рідна мова) в дитинстві батьки в Крим відправляли в табір, стільки знущань вислухала за бандерівську мову. Потім в універі вчилась, одногрупники з Горлівки і Маріуполя постійно перекривляли. Селючкою обзивали, бо українською говорю. Нарешті українською говорити це не соромно!!!

Це в яких роках було? Навчалася в інституті в 1995-2000 р.р., хто якою мовою хотів, такою розмовляли. Київ.
Хіба що Ви навчалися на сході чи півдні України, де переважно російськомовні.
Просто красавица• 20 февраля 2022
Ответ дляБрыкалка
Людей много и каждый о своем думает. А нужно и об общем думать. Вот Израиль, например, пустыня-пустыней, народ малость дикий. Но общее желание- намерение жить в хорошей стране что в итоге сделало. Всё возможно, и грех даже не попытаться сделать страну для себя, и для своих близких комфортой, богатой, любимой.
об общем хорошо думать в тепле и на сытый желудок
Ганцю в кєдах• 20 февраля 2022
Ответ дляПросто красавица
была, на первом за идею (молодая была), на втором работала
и как вам ’начинене’ в наших интересах? нравится?
На першому відстояли право на чесний підрахунок - подобається.
Про другий - уже написала чим він був для нас.
Слава Героям!
Шопингмонстр• 20 февраля 2022
Ответ дляmovsumova
Я навчалася в КНУ, у нас викладання було виключно на українській. Я вам не про це, а про одногрупників, вони то у нас були зі всієї країні) я 1992 р н
Просто красавица• 20 февраля 2022
Ответ дляГанцю в кєдах
Слава Героям!
отправной точкой к сегодняшней ситуации он был....поверьте, многие и представить не могли таких последствий
Шопингмонстр• 20 февраля 2022
Ответ дляПросто красавица
Ну як при чому армія? А хто захищати нас має?
Принцепесочка• 20 февраля 2022
Ответ дляГанцю в кєдах
Нормальні у нас люди. І те, що виходили на майдани (навіть в Донецьку, точніше- особливо в Донецьку), і те, як розвинувся волонтерський рух в 2014, і те, як створились добровольчі батальйони - це все підтвердження нашому достойному менталітету
Ой, только не говорите про всех волонтеров, они на этом деньги зарабатывали- это такая же работа, как у других и воровство было тех товаров, которые люди давали в супермаркетах в корзины . Сама лично на рынке смотрела носки мужские перед Николаем, а внутри надпись ’ Повертайтесь живими’. Так что не надо обобщать.
Ганцю в кєдах• 20 февраля 2022
Ответ дляПросто красавица
Під час війни ви питаєте, до чого тут армія??
Не формальна, але ваша думка зрозуміла.
Просто красавица• 20 февраля 2022
Ответ дляШопингмонстр
я 83 и никто меня не ущемлял, я для тренировки для сдачи риторики со всеми разговаривала на украинском и меня даже в северодонецке никто не ущемлял, а в киеве и подавно всем плевать было на каком ты языке разговариваешь
Просто красавица• 20 февраля 2022
Ответ дляШопингмонстр
Шопингмонстр• 20 февраля 2022
Ответ дляПринцепесочка
Всі ж різні, і волонтери теж. Були реальні, які допомагали. А були, які наживались.
Принцепесочка• 20 февраля 2022
Ответ дляГанцю в кєдах
він для нас хороший стимул
Кстати в Ваших словах есть доля правды. Стимула как раз нам и не хватает
Просто красавица• 20 февраля 2022
Ответ дляГанцю в кєдах
Не формальна, але ваша думка зрозуміла.
у нас еще нет войны я очень не хочу, что бы она началась, моя мысль проста
Ганцю в кєдах• 20 февраля 2022
Ответ дляПросто красавица
не було б Майдану - були б Білоруссю чи Казахстаном - повний контроль рф.
Шопингмонстр• 20 февраля 2022
Ответ дляПросто красавица
Так ви ж російською пишете, а я говорю українською. Є ж різниця? Тому вас і не ущемляли, бо ви російськомовна
Брыкалка• 20 февраля 2022
Ответ дляПросто красавица
Вначале было слово, как говорит Библия. До тех пор пока человек не захочет, например, поехать в Австралию он и средств не найдет. Вначале нужно прочувствовать эту нужду/потребность.А потом найдутся средства для осуществления. Это реальность, никакой магии
Просто красавица• 20 февраля 2022
Ответ дляГанцю в кєдах
не были бы, но сейчас уже нет смысла об этом говорить, назад не отмотаешь
Ганцю в кєдах• 20 февраля 2022
Ответ дляПринцепесочка
те, що завжди знайдеться той, хто вкраде - ніяк не нівелює усе зроблене волонтерами
Просто красавица• 20 февраля 2022
Ответ дляШопингмонстр
я же написала, что готовилась к экзамену по риторике и со всеми разговаривала на украинском
Просто красавица• 20 февраля 2022
Ответ дляБрыкалка
пока не будут закрыты базовые потребности об остальном и мыслей не будет
Ответ дляШопингмонстр
Може то так співпало. Я в інституті зв´язку. В нашій групі здебільшого Київ і найближчі області. Ми з подружкою ще спеціально робили дні, коли спілкувалися виключно чистою українською. Коли здоровалися і казали не ’Привет’, а ’Привіт’, то знайомі з подивом дивилися, а нам було прикольно)) Але була одногрупниця з Чернігівщини, то ми підсміювалися з її ’ге, еге’. Мені здається, справа в діалектах.
Зараз у мене російськомовна інтернаціональна сім´я, то був час, що жили в такій місцевості, де моїх дітей пресували за російську((
Принцепесочка• 20 февраля 2022
Ответ дляГанцю в кєдах
Сейчас об этом уже почти не вспоминают
Шопингмонстр• 20 февраля 2022
Ответ дляmovsumova
У мене теж сім´я - я з ЗУ, чоловік з Криму)
Чебуратор• 20 февраля 2022
Ответ дляБабканадвоесказала
Ешкин кот, а ведь правда ит из тайм!
Аааа, с каждым майданом становится хуже по традиции!...
Ну объективности ради, в середине нулевых не так уж и плохо было, самые жирные годы аж до мирового кризиса 08, так что прекращайте
Шопингмонстр• 20 февраля 2022
Ответ дляКлин_Кляйн
Их уже никто не понт этих героев майдана
У нас в місті меморіал з фото в центрі міста, небесна Сотня. Вулиці Небесної сотні є, парк.
Чтооооооооооо?• 20 февраля 2022
Ответ дляШопингмонстр

Обиженные и приниженные. Ну как же без вас
Шопингмонстр• 20 февраля 2022
Ответ дляЧтооооооооооо?
Як і без вас