Краля-Галя• 22 февраля 2022
Людина, що вірить в важливість дзеркального дня - хто вона для вас?
Сьогодні неодноразово чула про унікальність сьогоднішнього дня, так як сьогодні дзеркальна дата 22.02.2022.
Що як проведеш цей день, то так і весь наступний рік буде.
Але все залежить не віід цифр і дат! В Китаї взагалі 4700 якийсь рік іде!
Для мене люди, що починають поширювати такі думки, то вони якісь недолугі! Бо кожен день важливий в нашому житті, бо кожен день може бути останнім. І це зовсім не залежить від того, яка зараз дата!
А що ви думаєте про це?
Ситечко для мыслей• 22 февраля 2022
Я загадала желание и записала,буду идти дальше к своим целям…)
Быстровочка• 22 февраля 2022
Человек, который верит в чудеса!
Это ведь никому не приносит вред, я и дети загадали желание в 22.22. А желания должны исполняться!
Выступаю Я.• 22 февраля 2022
Это те которые ещё из детства не выпрыгнули,дед мороз,Николай -дата теперь,красная ниточка,та же религия 🤷♀️
КтоЕслиНеЯ• 22 февраля 2022
Недолугі? Интересно, а те, кто решил так назвать людей, которые могут быть, а многие и есть лучше вас, кто? Недолугі в квадрате? Они точно лучше вас, так как никому своими словами и верой во что то не принесли вреда. А вы открыв рот, уже вылили всю грязь.
Откуда вы все такие безкультурные, что позволяете людей на ровном месте оскорблять?
Сиреневенькая• 22 февраля 2022
Вопрос не в дате только, а в единстве
Я верю, что одномоментно загадали похожее желание несколько сотен тысяч человек и вселенная нам поможет!
Когда также мы загадываем желание, мы программируем мозг выделять те вещи в фокус внимания, которые помогут его исполнению. И дальше уже видеть и действовать самому человеку. Использовать отмеченные возможности
Краля-Галя
• 22 февраля 2022
Ответ дляСитечко для мыслей
це можна робити в будь який момент, а не опиратись на ’’костилі’’
Мишка-шалунишка• 22 февраля 2022
Ответ дляКраля-Галя
А почему Вы указываете когда и что делать?
Краля-Галя
• 22 февраля 2022
Ответ дляБыстровочка
Человек, который верит в чудеса!
діти будуть шукати такі підпорки для своїх дій, а не вірити в свої цілі.
і що ви скажете дітям,, якщо бажання не збудеться? що погано загадували? чи стояли повернувшись не в ту сторону? чи написали не на тому аркуші паперу?
це дивно все!!
Краля-Галя
• 22 февраля 2022
Ответ дляТелефон Рубика
инфантилы.
можливо...
коли на щось або когось скидаєтьсся відповідальність, але точно не на себе береться відповідальність...
Краля-Галя
• 22 февраля 2022
Ответ дляНе фонарь
молода або дурна
більшість людей, що мені це сьогодні говорили як раз від 35 і далі і найстаршій близько 55років....
Мишка-шалунишка• 22 февраля 2022
Ответ дляКраля-Галя
можливо...
Вас обидели?
Мишка-шалунишка• 22 февраля 2022
Ответ дляКраля-Галя
А Вам жалко? И я загадывала
Краля-Галя
• 22 февраля 2022
Ответ дляВыступаю Я.
це навіть гірше ніж релігія.
так як в релігії є хоч пояснення, є заповіді. пояснено для чого це робиться і що буде якщо виконувати і що коли не виконувати.
а тут віра в цифрову дату.....
КтоЕслиНеЯ• 22 февраля 2022
Ответ дляКраля-Галя
можливо...
Попереживайте за себя. Вы настолько безкультурны, что даже не видите этого от непонимания. Вам ли писать, кто недолугий. В своем глазу бревна не увидели?
Краля-Галя
• 22 февраля 2022
Ответ дляКтоЕслиНеЯ
Ваш пост -- це взірець культури тоді?
Не фонарь• 22 февраля 2022
Ответ дляКраля-Галя
це навіть гірше ніж релігія.
а тут віра в цифрову дату.....
не хвилюйтеся так через них, вони точно не паряться
Краля-Галя
• 22 февраля 2022
Ответ дляСиреневенькая
Вопрос не в дате только, а в единстве
але ж ми загадуємо різні бажання!
крім того посилаємо їх різним силам (рііізним пантеонам богів або сил або маятників).
а ось спільна молитва в одному місці - це сила. тут ви праві.
Жерица ночи• 22 февраля 2022
Это те, кто закидывает трусы на люстру и носит кошачьи усы в кошельке
Краля-Галя
• 22 февраля 2022
Ответ дляМишка-шалунишка
Для меня недолугі это те кто своё мнение навязывает другим людям
так ось мені і намагались нав´язати
Трахтибидох• 22 февраля 2022
Це спосіб впоратися з тривожністю, такий самий як медитація чи афірмації.
Але все має межу розумного, звісно.
Краля-Галя
• 22 февраля 2022
Ответ дляМишка-шалунишка
де?
це пояснення моєї позиції. але її я пояснюю лише в темі, про такі моменти, а не так як мені, коли і не просила - починають розповідати!!
Кто крайний?• 22 февраля 2022
Недолугі? А для мене ті, хто пише такі пости - недолугі. В бога теж вірять. Яка вам різниця хто і в що вірить?
Сиреневенькая• 22 февраля 2022
Ответ дляКраля-Галя
але ж ми загадуємо різні бажання!
Я скорее квантовому полю!
В которое я верю больше, чем в силу молитвы.
Так как тут бросали одну из них и там есть частичка не, которую это поле не воспринимает.
Краля-Галя
• 22 февраля 2022
Ответ дляМишка-шалунишка
А Вам жалко? И я загадывала
мені не жалко. захотілось про це поговорити.
якщо вам дивно, то у мене також є речі, що мені дивні.