Реанимация• 23 февраля 2022

Задовбали голосуйки

Я сама з маленького села. Ні, я не стидаюся цього. Люблю свою маленьку Батьківщину. Зараз не про це. Періодично в особисті повідомлення прилітають повідомлення від односельчан: проголосуй за мене/ доньку/ сина/ маму/ тата. При чому, коли в селі проходять повз, то більшість навіть не вітається. Це в нашому селі то, де людей стільки, що можна заселити усіх в один 16ти поверховий будинок на 2-3 парадних. Та ще й не раз приходить. По 3-5 разів нагадування. А за більші проекти робота ведеться прям з тиском. Маму достають, мені пишуть. Мама : ти должна проголосувать. Ти ж патріот села. Я, як патріот, сплачую податки туди. В рази більші, ніж 90% жителів. При цьому я там не проживаю. Я сама можу обрати за кого я проголосую. Якщо мені сподобаєть проект , якщо він покращить життя в регіоні. І не треба мене діставати .
Фух, виговорилася. Просто дістало. Вчора навіть з мамою з-за тих голосуйок посварилася.
Выручалка• 23 февраля 2022
А удалиться нельзя? Или это будет считаться, как измена, Родине?

Плюшевая дыба• 23 февраля 2022
Ну в селе думаю так. У нас если не дай бог травинка вырастит на могилке родственников, уже село осуждает. Поэтому маме сказала что хоронить буду у нас в городе. Чтоб не слышать этих сплетен.
автор Реанимация • 23 февраля 2022
Ответ дляВыручалка
А як я видалюся?) Вони ж в фб пишуть навіть якщо не в друзях. Заблокую так, то дістають через маму. Її постійно запитують: а чи твої проголосували?
Яйцеголовая• 23 февраля 2022
Коли малий вчився в 1 класі, наша школа подалася на конкурс архітектурних проектів по облаштуванню подвір´я і спортмайданчика. Теж був страшний ажіотаж, треба було підключати родичів, друзів і знайомих, особливо активні батьки бігали з закликами, хтось - викладач в коледжі навіть студентів водив голосувати... Коротше, виграла наша школа той конкурс, більше року все стояло без руху, потім врозвалочку щось почало робитися з перервами. В результаті закінчили облаштування, коли діти випускалися з 4 класу і переходили в інший корпус - гімназії. І виглядало це зовсім не так як на рендері. А школи навколо зробили все те саме за пару місяців без всяких конкурсів)
автор Реанимация • 23 февраля 2022
Ответ дляПлюшевая дыба
Могили то окрема тема. При чому до горбків ніхто й не згадує. А тиждень до і місяць після- то прям топ тема
автор Реанимация • 23 февраля 2022
Ответ дляЯйцеголовая
Так знаєте, я ж не проти коли роблять щось дійсно варте. Спортивну площадку, сонячні панелі в школі. Але.... Коли скрізь безлад, а вони дістають за проект бесідки біля бару. Вибачте, але то без мене. Я не хочу щоб мої податки йшли на облагородження місця для пиятик
Яйцеголовая• 23 февраля 2022
Ответ дляРеанимация
А ці голосуйки хіба не анонімні? Вони точно знають голосували ви чи ні? Я б не парилася, кивала б і робила своє. Ну бо сперечатися весь час - нерви дорожчі.
автор Реанимация • 23 февраля 2022
Ответ дляЯйцеголовая
Та неначе ні. Хоча не знаю. Вони ж там рахують їх.