Аннуитет• 23 февраля 2022
При надзвичайному стані по Україні можно пересуватись на авто?
І що може бути в разі зупинки?
Дякую за відповіді.
]Mrs.Сексуальность[• 23 февраля 2022
Можно конечно…
Что может быть - проверят документы, могут попросить открыть багажник… Все.
Аннуитет
• 23 февраля 2022
Ответ длязабиякина
Можно. Остановят, могут паспорт попросить показать.
Дякую. А в інше місто пропустять?
Аннуитет
• 23 февраля 2022
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
Можно конечно…
Переживаю, щоб чоловіка нікуди не забрали.
Хвець-тець• 23 февраля 2022
Ответ дляАннуитет
Удалено администрацией...
забиякина• 23 февраля 2022
Ответ дляХвець-тець
Удалено администрацией...
Какая вы доброжелательная женщина
Хвець-тець• 23 февраля 2022
Ответ длязабиякина
Какая вы доброжелательная женщина
Да добрая , уже все ’подарки ’ готовы .
Кто больше всего сыт того и заберут первым.
ЕлькиПальки• 23 февраля 2022
Ответ дляLuchia80
Помоему по городу своему да , за город только по особым причинам
Бред
Повелительница лампочек• 23 февраля 2022
⚡️Оновлений Указ Президента «Про введення надзвичайного стану в окремих регіонах України» - прибрали із заходів «огляд службових приміщень і житла громадян»
Що передбачає надзвичайний стан?
◽️встановлення особливого режиму в’їзду-виїзду(за потреби);
◽️обмеження руху транспорту та огляд машин (за потреби);
◽️заборона проведення масових заходів (за потреби) та заборона страйків;
◽️тимчасова чи навіть безповоротна евакуація людей з небезпечних для проживання місць;
◽️запровадження комендантської години (за потреби);
◽️перевірка документів, а в разі необхідності — ще й проведення особистого огляду й обшуку речей, багажу та житла;
◽️заборона призовникам, військовозобов´язаним та резервістам змінювати місце проживання без відома територіального центру комплектування та соціальної підтримки;
◽️в РНБО заявляли, що «посилені» чи «пом´якшені» заходи будуть запроваджувати з огляду на становище, і насамперед у тих областях, які межують з Росією.
Из Хацапетовки• 23 февраля 2022
Ответ дляLuchia80
Ну вот зачем? Где написано что нельзя?
Ответ дляИз Хацапетовки
Ну вот зачем? Где написано что нельзя?
Можно
Банки, бизнес, транспорт работает как есть.
Незнакомлюся• 23 февраля 2022
Як тільки зупинишся зраз розстріляють
Боже, автор, вас в гуглі забанили? Звідки ви такі беретеся незамуньонні?
Пончик Солнечный• 23 февраля 2022
Ответ дляАннуитет
ага, заберуть зразу на передову-окопи копати
ну шо ви ото як перший раз)
ДваДваВосемь• 23 февраля 2022
Ответ дляНезнакомлюся
Як тільки зупинишся зраз розстріляють
Тут таких 99%, сьогодні заходила у топові теми - це жах. Одна одної розумніша😂😂😂😂😂 вивчили якись кричалки, якісь образливі слова та щось брешуть та брешуть. Тут якийсь свій світ, недолугий та дивний.
Аннуитет
• 23 февраля 2022
Ответ дляПончик Солнечный
ну шо ви ото як перший раз)
Так, перший раз, мені дитину на реабілітацію везти, звідки я знаю як трапиться.
Ра ру ра ру ра• 23 февраля 2022
Ответ дляLuchia80
Вы с ВП не путайте.
ХикориДикори• 23 февраля 2022
Можна) більше повноважень для перевірки ,а так нічого більше незвичайного
Заместитель автора• 23 февраля 2022
Ответ дляПончик Солнечный
ну шо ви ото як перший раз)
В нацгвардію же
І з авто не забирають, тільки з поїздів
МинерАлочка• 23 февраля 2022
Ответ дляДваДваВосемь
Звичайно що не можна
Або танком, або рачки.
На гужевой повозке ещё можно
соева-сысоева• 23 февраля 2022
Девочки, если с мужем ( обычный военнообязанный) ехать на авто в другую страну, уже не выпустят ?
Чудо-Рыба-кит• 23 февраля 2022
Ответ длясоева-сысоева
Пока должны выпускать. Вроде этот пункт убрали. И у вас ещё есть шанс
Мочалкин блюз• 23 февраля 2022
Ответ длясоева-сысоева
выпустят
Мочалкин блюз• 23 февраля 2022
Ответ дляЧудо-Рыба-кит
его там и не было. Это идиот депутат сказал, не понимая