Аноним Советчик• Изменено сегодня в 19:06
Спитаю і я про антидепресант. Дулоксин
Цінник швидко зростає, чи можна перейти на дулоксенту, яка вдвічі дешевша?
Діюча речовина одна й та сама - дулоксетин.
Можливо, у когось був досвід. Дякую.
До лікаря наразі немає змоги потрапити.
Можливо, у когось був досвід. Дякую.
До лікаря наразі немає змоги потрапити.
Аноним Советчик
• сегодня в 19:07
Ответ дляЦирк на дроті
Послухаю.
Теж приймаєте дулоксин? У якому дозуванні і як довго?
Аноним Советчик
• сегодня в 19:07
Ответ дляНайщасливіша
А вам рецепт на безкоштовні не дали?
Безкоштовний дулоксин? Так буває?
Цирк на дроті• сегодня в 19:08
Ответ дляАноним Советчик
Симбія 30 мг 3 рази на день. Вже півроку. І ціни зростають.
Аноним Советчик
• сегодня в 19:09
Ответ дляЦирк на дроті
Сімбія також підходить, але її складно зараз знайти в аптеках з нормальним терміном придатності, і вона не набагато дешевша від дулоксину
Найщасливіша• сегодня в 19:11
Ответ дляАноним Советчик
Безкоштовний дулоксин? Так буває?
Не знаю.
Свої 4 різні брала безкоштовно, за одні доплатила 28 грн.
Нема вашого в переліку безкоштовних?
Аноним Советчик
• сегодня в 19:11
Ответ дляНайщасливіша
Не знаю.
Нема вашого в переліку безкоштовних?
У нас ситуація з родичем, рецепт виписував приватний психіатр, родичу купую ліки я, він навіть чути не хоче про державного психіатра і про те, щоб змінити препарат на дешевший аналог
Найщасливіша• сегодня в 19:14
Ответ дляАноним Советчик
Запитайте в терапевта.
Мені психіатр сказав, що якщо підберем, то далі рецепт буде давати сімейний.
Мені здається, що приватний теж може давати ці рецепти на безкоштовні ліки
Найщасливіша• сегодня в 19:15
Ответ дляАноним Советчик
То хай платить.
Цікавий родич
Аноним Советчик
• сегодня в 19:16
Ответ дляНайщасливіша
Запитайте в терапевта.
Саме дулоксина немає в переліку.
Аноним Советчик
• сегодня в 19:17
Ответ дляНайщасливіша
То хай платить.
Цікавий родич
Подача така, що мені начхати на нього і мені просто шкода грошей.
Найщасливіша• сегодня в 19:18
Ответ дляАноним Советчик
Він псіх, але не дурень
Аноним Советчик
• сегодня в 19:19
Ответ дляНайщасливіша
Він псіх, але не дурень
Мені взагалі не смішно, але сенс у Ваших словах є
Цирк на дроті• 1 час назад
Ответ дляАноним Советчик
Я беру, так термін нормальний. Тим більше упаковки ненадовго вистачає
Аноним Советчик
• 1 час назад
Ответ дляЦирк на дроті
У дозировки 30 нормальный, а у дозировки 60 были в четырех аптеках, которые нашли - до конца июля. И хотя по слухам можно пить ещё три месяца после окончания, мы так не делаем. Родственник не живёт с нами, и если покупать по пачке, то ещё накладывается новая почта, доставка в село дорогая, поэтому берём несколько упаковок сразу
Кумася• 1 час назад
Ответ дляАноним Советчик
Можна будь-який з потрібною діючою речовиною. У мене зараз ревівал. Те, що можна, читала у якійсь медичні групі. Тобто то була відповідь лікаря
Аноним Советчик
• 1 час назад
Ответ дляКумася
Я і без лікаря розумію, що головне діюча речовина та дозування. Але людині це не поясниш
Кумася• 59 минут назад
Ответ дляАноним Советчик
Ну я не знаю, що на нього/неї впливає. Пошукайте правила виписки рецептів, що в них заборонено вказувати комерційну назву препарату, тільки діючу речовину. Тобто, якщо його/її рецепт виписано правільното в ньому немає конкретних ліків
Аноним Советчик
• 56 минут назад
Ответ дляКумася
Того рецепта давно нема, лікар виписав конкретний препарат, до речі, нема вже зв´язку і з тим лікарем, і до іншого людина не хоче, замкнене коло. Усі мої обгрунтування зводяться до того, що я жадібна