Наша_русофобія_недостатня• 24 февраля 2022

Херсон і область,ви як там?

malina1087• 24 февраля 2022
Опять летит
malina1087• 24 февраля 2022
И не один…
Ane4ka777• 24 февраля 2022
Ответ дляIrushas
И особенно бережет наших защитников! Нужно кровь сдать
Да, особенно наших защитников. Господи, спаси и сохрани их
sladkoejkina• 24 февраля 2022
В каховке как???
ксюша2010• 24 февраля 2022
Ответ дляПенку_Здуй
Дівчатка,русня прокладає вихід в Крим.Тримайтесь.Ніч буде неспокійна,але якщо всу наваляють,то їм зась.У них типовий план 48 годин.
Спіть по черзі з рідними, так менше хвилювання, тримайтеся купки і грійте одне до одного дупки.Херсонщину люблю і тримаю кулачки,хоч душа болить за всю країну.
Все буде добре,це закінчиться
Да. Вот что выложило руководство нашей области

Оперативна інформація станом на 20:00 щодо російського вторгнення

Станом на 20:00 24 лютого противник продовжує ведення повномасштабної агресії проти України. На цей час з 90 БТГр на територію України введено понад 60 батальйонних тактичних груп. Основні зусилля противник зосереджує на Слобожанському, Сіверському, Таврійському напрямках.

З дозволу ще одного «братського народа» з Республіки Білорусь проводяться демонстраційні дії вздовж північної ділянки державного кордону України літаками Су-25СМ з аеродрому ЛУНІНЕЦЬ.

Вже зрозумілий підступний план російських загарбників. Основною метою операції є блокування Києва, створення сухопутного коридору до півострова Крим та самопроголошеної ПМР.

Для цього висаджено повітряний тактичний десант: до 200 російських солдат на аеродромі ГОСТОМЕЛЬ.

Ще одна мета загарбника нанести втрати критично важливій цивільній інфраструктурі, по якій регулярно наносяться ракетно-авіаційні удари.

На підступах до ХЕРСОНА ведуться бої. Противник намагається обійти місто зі сходу та продовжити наступ у напрямку МИКОЛАЇВ. Нанесено два ракетних удари по БУЯЛИК.

Угруповання Сил оборони продовжує ведення оборонної операції по відсічі збройної агресії.

Механізовані та танкові підрозділи ведуть оборону на півночі по рубежу Перемога-Глухів. Колона російських окупантів зупинена. 1 отбр продовжує бій на околиці ЧЕРНІГОВА.

На слобідському напрямку ведеться оборона по рубежу ДОВЖАНКА, ДВОРІЧНА, АРТЕМІВКА, КОТУЗІВКА, ХАРКІВ, ДЕРГАЧІ, ДОВЖИК, МУРАХА, ОХТИРКА, СУМИ.

Противник має вкрай низький моральний стан. Красномовний приклад – оборона Сум та Охтирки. В Охтирці малочисельний підрозділ забезпечення, озброєний лише стрілецькою зброєю, зачистив рідне місто від штурмового батальйону росіян.

Військові звертаються до громадян: кожна пляшка запалювальної суміші з даху на ворожий танк, кожен постріл з мисливської зброї по авто окупанта різко знижує наступальні апетити загарбників, надає значну перевагу силам оборони у відсічі збройної агресії.

Зберігайте спокій! Слідкуйте за інформацією на офіційних ресурсах!
Разом до Перемоги!

#stoprussia
Элис 2013• 24 февраля 2022
Ответ дляsladkoejkina
В каховке как???
Тихо
tanya0105• 24 февраля 2022
Девочки и я с Вами. Детки спят, думала только отдохнуть и вскочила. Хбк.
Слышу гул с неба, периодически взрывы
Chernobai• 24 февраля 2022
4 раз что-то слышим
Владанна• 24 февраля 2022
Ответ дляЗаза777
Где вы прочитали ?
Наш губернатор от этом написал
Владанна• 24 февраля 2022
Ответ дляLika-6e5b
Дайте ссылку пожалуйста
Ira-ter2• 24 февраля 2022
Вскакиваю каждый раз. Самолёты летят низко, гул ужасный. Голова болит страшно, никакие таблетки не помогают, ещё и тошнит от нервов. Жилпас
lapushka25• 24 февраля 2022
Скажите, какие требования к донорам? Если ковидом только переболели? Кто-то знает детали, чтоб зря не ехать через весь город
nitka83• 24 февраля 2022
А я болею ковид...через сколько дней после симптомов можно кровь сдавать?
malina1087• 24 февраля 2022
Ответ дляlapushka25
Когда сдавала за ковид даже не спросили.они возьмут с пальца кровь и проверят и только потом направят к терапевту и на сдачу
К@пусто4к@• 24 февраля 2022
Ответ дляЗаза777
Где вы прочитали ?
Отбили. Губернатор Николаевской области коментирует.
magya• 24 февраля 2022
Ответ дляChernobai
гола пристань. слышали, что что-то бахнуло пару минут назад, по звуку далеко от нас
Да там как свадьба в малиновке...
nightwoman• 24 февраля 2022
Ответ дляmalina1087
Там очередь и это время. Советую найти телефон центра крови прозвонить и узнать, чтоб не терять время
malina1087• 24 февраля 2022
Ответ дляnightwoman
Я думаю сейчас берут всю без разбора кровь.опять взрывы слышу..далеко где-то от таврика
nightwoman• 24 февраля 2022
Ответ дляmalina1087
Я на 2 таврике. Не отсюда. Тихо
tanya0105• 24 февраля 2022
На хбк тоже слышно
Monza e della Brianza• 24 февраля 2022
Девочки, можно ложиться спать, ? не могу уже, вырубаюсь
malina1087• 24 февраля 2022
Ответ дляnightwoman
Я на 2 таврике. Не отсюда. Тихо
Пишу далеко от таврика)
malina1087• 24 февраля 2022
Ответ дляMonza e della Brianza
А у меня сон ни в одном глазу.и муж не спит,и мама с нами.и дети ерзают
автор Наша_русофобія_недостатня • 24 февраля 2022
Ответ дляMonza e della Brianza
Дуже втомлює,це правда.Є безпечне місце в домі,що лягти?Якщо так,то лягайте
Monza e della Brianza• 24 февраля 2022
Ответ дляПенку_Здуй
Квартира, 6 этаж.
Ванная наверное, как тут прочитала
Елена Ах• 24 февраля 2022
Девочки, обнимаю всех.
Вот реально, у нас большая страна, не Грузия, сколько надо сил, чтобы все захватить.
В конце концов, им надо спать, жрать, срать (извините). Они боятся заходить в города, там их тероборона бьёт. Посмотрите видео с Сумской области, где на улицах стоит их подбитая техника.
Они надеялись на блицкриг.
Майя15• 24 февраля 2022
Ответ дляMonza e della Brianza
Спите по очереди ,если есть с кем меняться
Ответ дляMonza e della Brianza
Квартира, 6 этаж.
Ванная наверное, как тут прочитала
Або коридор.Незручно,звичайно,але краще відпочити трохи
My_happy_world• 24 февраля 2022
А тим часом Китай порушив повітряний простір о.Тайвань.Під шумок так сказать...