Хто має інформацію по жд вокзалу, як там зараз обстановка? Сім´я з дитиною з Солом´янського району хоче виїхати в будь якому напрямку центральної чи західної України, як гадаєте ще можливо?
Евгения1231707• 25 февраля 2022
Ответ длямимозка
Нет, зачем же? Это я про безбилетников писала. Девочки здесь писали, что стоячих брали в поезда. Кто-то бесплатно, кто-то платил.
А мущин берут?
Marianna_09• 25 февраля 2022
Автор, роповідаю, мій батько сьогодні виїхав з Києва, простою електричкою, напрямок Київ -Рівне. Приблизно в 12 годин дня, вона їде. Людей повно було! Якщо хочете до Львова, з Рівного ходять електрички звичайні, можна доїхати. Так, без комфорту, але якщо важливо виїхати, їдьте!
Завтра вихідні, частина не ходить, подивіться на сайті укр зал. роозклад Київ-Рівне, Київ-Львів, з щоб саме електричка була, на поїзда немає білетів.
Ответ дляMarianna_09
Без билетов сел, верно?
Marianna_09• 25 февраля 2022
Ответ длямимозка
Без билетов сел, верно?
Він не уточнював, вже як приїде, розкаже. На простій електричкі білети в середині можна купити. Можна в касі.
Marianna_09• 25 февраля 2022
Ответ длямимозка
Без билетов сел, верно?
Це був Експрес, але він старенький, типу електрички. Білети брав в касі.