Ива Купальская• 25 февраля 2022

Есть ли возможность через Дию оплатить фонд Повернись живим?

Ковидной тысячей? Спасибо.
mede_ya• 25 февраля 2022
Да, можно

Lilija945• 25 февраля 2022
Я скинула з особстої картки по реквізитам.
автор Ива Купальская • 25 февраля 2022
Ответ дляLilija945
так можно, но у меня на карте пусто, как раз время за неделю до зарплаты и теперь не известно, получу ли ее
alla_bevz• 25 февраля 2022
Я пробовала, с привита не получилось(((
alla_bevz• 25 февраля 2022
С карты Е поддержка не выходит( услышала по новостям, что можно. Вылазит табличка про коммуналку…
автор Ива Купальская • 25 февраля 2022
Ответ дляalla_bevz
я тоже слышала по телеку, но там же все без подробностей
mede_ya• 25 февраля 2022
Не повірите! Але ми запускаємо оновлену послугу 🔥

«Повернись живим»: гроші з єПідтримки можна витратити на допомогу українській армії. Кошти можна переказати через Portmone — всю суму виплати у 1000 грн або залишок, який у вас є на банківській картці єПідтримки.

Зробити це можна за посиланням.

У дуже непростий для нас час важливо підтримувати тих, хто зі зброєю в руках боронить Україну від російських військ.

Внески українців на потреби армії б’ють рекорди. Нагадаю, що українці ще 23 лютого зібрали 20,5 млн грн на допомогу українській армії через фонд «Повернись живим». За одну добу зібрали більше коштів, ніж за весь рік!

Ви можете також переказати кошти через єПідтримку, якщо у вас є картка Монобанку, ПриватБанку чи Альфа-Банку. Очікуємо, що решта банків теж приєднаються до ініціативи найближчим часом.

Скористатись єПідтримкою можна, якщо у вас є «зелений» COVID-сертифікат у застосунку Дія.

Допоможемо українським військовим та захистимо країну від ворога разом!
mede_ya• 25 февраля 2022
Посилання https://earmy.portmone.com.ua/
slav10• 25 февраля 2022
Все оплачивается
Только что перечислила

автор Ива Купальская • 25 февраля 2022
Ответ дляslav10
Все оплачивается
Только что перечислила
а как именно, с телефона через Дию? расскажите по пунктам пожалуйста
автор Ива Купальская • 25 февраля 2022
Всё, нашла тему выше, спасибо)
slav10• 25 февраля 2022
По ссылке, котору дали выше
Не через дію
Юлия Днепропертовск• 25 февраля 2022
https://www.epravda.com.ua/rus/news/2022/02/25/682...
автор Ива Купальская • 25 февраля 2022
Ответ дляЮлия Днепропертовск
Огромное вам спасибо! Получилось по вашей ссылке без регистрации на портмоне.
Юлия Днепропертовск• 25 февраля 2022
Ответ дляИва Купальская
Не за что)