Elina Zorina• 25 февраля 2022
Як можна заблокувати канал блогеру за поширення неправдивої інформації?
Зайшла на стрім до блогера з Латвії ( типу новини/ плітки напрямок), обговорює ситуацію в Україні, виправдовуючи Пуйла і його політику, жаліється на геноцид росіян у світі і критикує безпосередньо нашого президента.
Говорить що Україна спекулює на смерті дітей і захоплення Чорнобильської АЄС ПОВНИЙ ФЕЙК.
Можна якось заблочити ви це не реально?
Ответ дляmenina
В топі є тема про Баскова, кидайте туди посилання, будемо працювати
Там багато таких упоротих блохерів
То інстаграм,а це ютубі.
Думаю там інші алгоритми.
Але дякую.
Думаю там інші алгоритми.
Але дякую.
Ответ дляOnyx83
Должна быть опция или кнопка ’пожаловаться’ или ’отправить жалобу’.
На какой платформе стрим? Ютуб, Твич?
Ютуб
Ответ дляСтрашнаяНаташа
Так давайте ссылку или имя, сейчас все нажалуемся.
За Чорнобиль це вже остання крапля була.
І сльози Алана Бадоєва не справжні,всі актори...