ЯК НАСТРІЙ? Сьогодні попався пост що може бути 🤦♀️можу скинути скрин.
КРАСА-КОСА• 26 февраля 2022
Ответ дляOks234
Кажуть, що у них ракети закінчуються . Економлять . Із 200 шт залишилось 40 . Не розрахували чуть
Хай це буде правдою
Love_Love_Love_• 26 февраля 2022
Ответ дляOks234
Сьогодні взяла на ночліг з Харкова хлопця . Таке він мені сказав . Не знаю чи правда , але душу гріє
Чоловік до нас везе своїх колег з Києва з дітьми, 13 годин в дорозі вже і під Буськом пробили колесо, я просто посивію скоро, там малесенькі дітки😭
Александра333-0d63• 26 февраля 2022
Ответ дляOks234
У кацапів? В них мабуть їх вистачить надовго. Вони ж тільки й роблять, що з сусідами воюють.
Oksana.777• 26 февраля 2022
Ответ дляVeronikca
Залякують.
Та тут говорили, что и Пуйло залякуе, а оно взяло и напало.
nata-provans• 26 февраля 2022
Ответ дляOksana154
А я посмотрела про чеченцев рвущихся к нам и у меня аж холод по спине
Це брехня