Читала знову сирени, я за містом. Хаилююсь за рідних
Ответ дляEkaterina17
Рашисти
Геть з нашої землі
Ви сказились вже трошки. От серйозно. Я розумію нерви, вони у всіх. Але тверезо оцінюйте ситуацію
Ekaterina17• 26 февраля 2022
Ответ дляJulia_1997
Рашисти
Геть з нашої землі
Юся шопоголик• 26 февраля 2022
Напишу сразу вопрос
Девочки кто ( или родственники) выехали вчера эвакуационными поездами Львов Медыка напишите как добрались
Ответ дляMax12
Регистрация 2 дня назад ... девочки зачем отвечаете
Не два. Порахуйте трошки краще
Дівчата, ви посходили з розуму. Нерви трохи заспокойте, бо скоро в кожному зустрічному будете русню бачити. , Хто відписав по темі- дякую