sashik77• 26 февраля 2022

Не знаю вже що про це думати, але про всяк випадок:

🔴Увага🔴 Важливо🔴

Вчора форуми Київщини масово заполонили однакові повідомлення.

❗Автори дописів активно розпитують (передаю дослівно):

1. Как проехать в Киев?
2. Кто может подвезти меня с маленьким ребенком в Киев?
3. Как проехать с Броваров в Борисполь?

❗У всіх авторів є однакова особливість:

1. Всі вони — нові учасники груп Київщини, долучились до груп лише 25-го лютого.
2. Всі пишуть російською мовою.

⭕Шановні мешканці Київщини, будь ласка, будьте уважними і обережними! Особи, які розпитують інформацію про маршрути переміщень — це ВОРОЖІ АГЕНТИ, які збирають інформацію. Не потрібно писати маршрути руху, як і куди добратись та де ще є вільні і доступні дороги.

❗Якщо ви побачили на форумі подібне питання, як вище приведено в прикладах, то натисніть на профіль автора опитування і, якщо він є новим учасником форуму (долучився до спільноти лише вчора, чи сьогодні), то:
1. подавайте скаргу адміну групи.
2. великими літерами в коментарях пишіть, що автор опитування — це ворог, який збирає інформацію.
ёжовые рукавицы• 26 февраля 2022
на Вінницьких спільнотах теж повно таких повідомлень але на українській мові , невже це диверсанти?

rivara• 26 февраля 2022
Правильный совет. В топ
khainus• 26 февраля 2022
диверсанты
ёжовые рукавицы• 26 февраля 2022
На советчеце таких повідомлень повно...
автор sashik77 • 26 февраля 2022
Ответ дляёжовые рукавицы
Ну мої думки такі: люди гуртуються і їдуть разом. Або питають своїх друзів, родичів, куди тікати. Я, наприклад, в першу чергу опитала друзів, куда і як їхати. Сюди не йшла за такою інформацією.

Але все ж такі такі повідомлення є, їх багато. Реальні питання від українців також є.
автор sashik77 • 26 февраля 2022
Ответ дляёжовые рукавицы
На советчеце таких повідомлень повно...
Так. Тому я і виклала це сюди. Є реальні українці, а є і дивні істоти.
winnergirl• 26 февраля 2022
+

Мирослава_• 26 февраля 2022
Дякую, автор. Будемо мати на увазі. Проінформований - значить озброєний