ПЕРЕДАЙТЕ ВСІМ!
Люди хто живе в районах таких як Корюківка, Городня, Семенівна, Сновськ, Сосниця, Мена і т.д. Знімайте дорожні знаки, які вказують міста, села, напрямки руху. Ці ідіоти не орієнтуються зовсім та здебільшого їздять по колу. Вони не знають дороги та переміщуються виключно по картам. Тож треба їм допомогти.
У них біда зі звязком та орієнтуванням на місцевості
ТеодорБастард• 26 февраля 2022
Ответ дляЕленка14
Если честно, я тоже думала, у Раши одна из самых сильных армий в мире. Капец, а как они в других странах воевали?
В каких? Они толком нигде не воевали.
ТеодорБастард• 26 февраля 2022
Ответ дляЕленка14
Может толком и не воевали, а беды наделали достаточно своими военными действиями
Если то, что приехало - это их реальная армия, то это курам на смех и позорище на весь мир.
Ответ дляJaSonechko
Тогда я вообще не понимаю. Вот многого,что пишут. Шли нападать,а тех обеспечения на неделю... связи нет... Они ж шли,че,не готовились? Кааак?
Вони ж нас звільняти від жидобандерівців йшли, думали, що їх тут квітами закидають і зустрінуть з хлібом-сіллю.
звездочка3• 26 февраля 2022
Ответ дляJaSonechko
Молодые не опытные пацаны, без обеспечения, а когда мы на них потратим много своих сил, они пустят профи
ТеодорБастард• 26 февраля 2022
Ответ длязвездочка3
А есть ли эти профи? Или все как всегда в постсовке, фасад красивый покрашенный, а канализация дырявая?
MashaizDusha• 26 февраля 2022
Как определить диверсанта, оккупанта
Паляниця!
от это паливо с паляницею !
Паляниця!
от это паливо с паляницею !
Ответ дляТеодорБастард
Є підозри, що вони в природі існують і що найбільше профі серед тих, хто в´їхав до України ще до початку війни і готує диверсії, є десантники, ті хто брав участь у військових операціях за кордоном, але ж це крапля в морі. Але більша частина - це оті недоумки, яких захоплюють ц полон і нам показують.