Джемма• 26 февраля 2022

Пишут Белоруссия тоже за Мордор и военных дают + граница

Это так? Почему?
delf_09• 26 февраля 2022
А бацько взяв паузу, аж до середи?, доти їх війська не будуть офіційно воювати.
Чекає кінця референдуму +72 год. Вичікує пропозицій по «спасінню»
автор Джемма • 26 февраля 2022
Ответ дляdelf_09
Так шо, зараз неофіційно воюють, без зп за ідею руського миру?
delf_09• 26 февраля 2022
Ответ дляДжемма
Нє, вони ромашки дарують
От, точно бот! ЗП, блять
Скарга на тему і на вас
JannyMoney• 26 февраля 2022
Ответ дляMetelitsa
Я змушена Вас засмутити: і Білорусь, і лука вже під санкціями у зв´язку з агресією проти України.

І ніякого кабсдецю бульбаші своюма бульбофюреру не влаштують. Вони- амеби.

Далі буде.
под такими же, как и вата-фюрер? Думаю нет.
устроят потому что последнее восстание удалось подавить только силами регулярной белорусской армии.
Если эта армия будет отсутствовать... ну идеальный же момент)
Да, посмотрим. Я думаю официально (!) Белорусь не вмешается и свои регулярные войска не отправит.
автор Джемма • 26 февраля 2022
Ответ дляdelf_09
Нє, вони ромашки дарують
От, точно бот! ЗП, блять
Скарга на тему і на вас
Ви дурна чи що. Який бот, я в Харкові з трьома дітьми. Гради шурують що усі шибки стонуть.
То іронія чорна була. Вчора Лукашенка інтерв´ю дивилась, там він божився що мирний народ у нього і він ніколи не воював, падлюка
laska_vo• 26 февраля 2022
Ответ дляJannyMoney
А что ж такое? Росс военные закончились уже? Как быстро! Вот такая росс. армия.
Соседский през призывает к миру и к переговорам на его территории. Не будут белорусы воевать за путю. И в офиц. источниках ничего об этом нет.
А если прикажут, то будут.
laska_vo• 26 февраля 2022
Ответ дляvasilek5050
Якщо ворожі сили зайшли з території Білорусі, то ця країна є спільником війни.
Да. И только так
Metelitsa• 26 февраля 2022
Ответ дляJannyMoney
Офіціально і наш Зеля мовчить і нічого Луці не пред´являє: мир, дружба, жвачка.
А варто би було...

А США і Канада вже вели проти нього санкції.

А взагалі, це результат того, що якщо ти не цікавишся політикою, то вона цікавиться тобою.
Я думаю, зо більша половина України не знає ролі Луки і Білорусі в сьогоднішній ситуації