Минутка юмора. Не знаю, может уже приносили сюда) Если видели, то сорри.
Ответ дляOnyx83
Люди,которые не поняли, без обид, но это скорее для тех, кто в теме) Надо немножко почитать кто такой Рогозин и Роскосмос и кто такой Элон Маск и СпейсХ. Тогда все прояснится)
Интересно посмотреть, чем закончился диалог. Рогозин- редкостный мерзяй, впору всем рупорам Кремля.
А тут і зі сторони футболу нєпріятнасті підвезли)
Збірна Польщі з футболу відмовилася вести гру з Росією у стикових матчах до чемпіонату світу 2022 року.
«Досить слів, потрібні дії. У зв´язку із загостренням конфлікту в Україні збірна Польщі відмовляється проводити стиковий матч із командою Росії. Це єдине правильне рішення. Ми ведемо переговори з федераціями Швеції та Нідерландів, щоб донести спільну позицію до Міжнародної федерації футболу (ФІФА)», - заявив президент Польської футбольної спілки Цезарі Кулеша.
Раніше Кулеша повідомив, що збірна України зможе проводити свої домашні міжнародні матчі у Польщі.
🇺🇦🇵🇱
Ответ дляZelenkа
🇺🇦🇵🇱
А ще їх виключили з учасників Євробачення
Ответ дляZelenkа
🇺🇦🇵🇱
А ще у Варшаві кілометрові черги на здачу крові! Наші друзі