Доброго ранку всім, дуже потрібна допомога! Можливо хтось знає, де можна придбати амуніцію(броніки, каски). Кошти зібрали, але не можемо знайти де їх взяти… можливо в когось є знайомі волонтери в Україні, чи закордоном, буду дуже вдячна!
ku4eravaku4erava• 27 февраля 2022
Девочки не спешите, есть люди которые могут в свою пользу воспользоваться вашей добротой...только проверенным доверяйте, лично знакомым,