Нема більше в неї батьківщини. Хай тільки якесь наше падло купить квиток на її концерт. Її, суку, розірвати на площі центральній.
Бояться за свою шкуру. Що і звідти її мітлою поганою. Вже не буде де виступати
ViktoriyaM2013• 27 февраля 2022
Да, тоже обратила внимание. Хоть бы пикнула для приличия. Шкура поганая
Olena Dnepr• 27 февраля 2022
Ответ дляElen_17
Тоже об этом думала....
Где-то показывали её рекцию -’Господи спаси и сохрани’, что-то типа этого....
Пост картинка stop war
И всё
Alisia2016• 27 февраля 2022
Ответ дляViktoriyaM2013
так уже давно продалась. Вы только заметили?(
nataeva2010• 27 февраля 2022
Ответ дляVasilina7755
Она не молчит, она против войны
та ясно - вони всі за мир і дружбу
Shady lady• 27 февраля 2022
Ответ дляИРИНА 25
а кто это ?
Это никто. Я не знаю такую))
Пустой звук это.
Vlada-Maria• 27 февраля 2022
Ответ дляVasilina7755
Она не молчит, она против войны
часи мизамір закінчились, не помітили?
Vlada-Maria• 27 февраля 2022
Ответ дляAlisia2016
Ну ви що? Мизаміри і любителі Путіна писали, що ’іскусство внє політікі’)
nataeva2010• 27 февраля 2022
Марув теж за мир і відключається від соцмереж - бо їй не можна нервуватися
nataeva2010• 27 февраля 2022
Ответ дляКатрадзе_Я
Прастітутка!
люди Лорак у Москві дивуються - у нас Тіна обтікаємо за мир
Vlada-Maria• 27 февраля 2022
Ответ дляmangafan
Свинособака
Ні, це своя доморощена гнида, що вилупилась на українській землі, на українському хлібі і стала москальскою вошею. За козаків таких яничарами називали. А яничари були лютіші і мерзенніші в рази за тих, кому служили
Vlada-Maria• 27 февраля 2022
Ответ дляnataeva2010
хай не переживає, все одно від осінки не родяться апельсінки