ПадаюВреверансах• 28 февраля 2022

Ви помітили як змінились новини по тб?

Тепер тільки підтверджена інформація, яка зазвичай поступає нам значно раніше в місцевих групах і по телефону від рідних.
В перші дні я дивилась новини, щоб оперативно змогти реагувати. Тепер в цьому сенсу немає.
Пам´ятаю як в Броварах перші вибухи і я одразу ввімкнула тб. Через пів години пішли перші включення. І говорили по гарячим слідам оперативно, що там і там вибух, твм сирена, там збили літак, там натрапили на колону і йде бій...інформація перевіряється.
Розумію, що в цьому є сенс і воєнна стратегія. Але більше телефон зараз інформує в плані безпеки.
Тим часом настав ще один ранок, це знову не сон, та ми і не лягали ще, фактично, за 4 ночі. Головне ми живі. Слава Україні!
vasia• 28 февраля 2022
Героям Слава!
bunnik• 28 февраля 2022
Слава Україні. Смерть ворогам. Новин нам сьогодні лише переможних бажаю
bysinka• 28 февраля 2022
Только волонтеры и соседи - только так передаём и общаемся. Реагируем быстро. Враг не пройдет.
Да и все другое
автор РойЛеля • 28 февраля 2022
Ответ дляbunnik
4 доби не виключається телевізор, ми продивились вже всі очі
Financ• 28 февраля 2022
І всі телеканали об´єднанились всіх медіагруп
Тинка_тинка• 28 февраля 2022
Все буде Україна! Всім тільки позитивних новин.
Наша держава теж швидко вчиться вести правильну інформаційну політику. Не всім звісткам, що з´являються одразу дають хід, перевіряють. Але заспокоюватись рано.
4мама• 28 февраля 2022
Боже бережи Україну 🙏🙏🙏
автор РойЛеля • 28 февраля 2022
Ответ дляТинка_тинка
Дуже раноІ
Elina Zorina• 28 февраля 2022
Я так розумію,шо всі канали об´єднались та показуватимуть нам шо все добре і щоб ми тримались .
Вчора була тема дівчини,як мер її міста по тв новинах відверто бреше,про відсутність воєнної техніки країни агресора у своєму місті .
автор РойЛеля • 28 февраля 2022
Тільки що сказали, що в Харкові школа до тла згоріла. Нема куди діткам повернуться вже на навчання.
Спалили музей Марії Приймаченко. Навіть нацисти зберігали твори мистецтва. Хай в підвалах чи особистих колекціях. Нелюди
Тинка_тинка• 28 февраля 2022
Трошки для гарного настрою, хоч деякі з тверджень остаточно не підтверджені.
Katia.Y• 28 февраля 2022
Ответ дляТинка_тинка
Частина - вже ж таки правда) І це чудово!
Nonavlon• 28 февраля 2022
Ответ дляТинка_тинка
о многом в новостях было))
бабку со слабительным не помню
YuliaYuliaYulia• 28 февраля 2022
У меня вообще нет телевизора. Все смотрю через соц.сети и другие Интернет источники.
автор РойЛеля • 28 февраля 2022
Ответ дляТинка_тинка
А відео, де трактором тягнуть воєнну техніку. І тікають. Як вони тільки це зуміли. А люли, які голіруч завертали техніку
Kolyu4ka• 28 февраля 2022
С утра до вечера одно и тоже по новостям. Я уже смотреть их не могу, многое не говорят, точнее говорят то, что нужно. Я со вчера заметила, как то по началу настрой был боевой, все общались, а с этой тишиной только паника накрывает
натуничка• 28 февраля 2022
Ответ для4мама
Боже бережи Україну 🙏🙏🙏
Великий Господь, ми продовжуємо далі молитись за нашу Україну !!! Ми дякуємо Тобі, що з нами Ти, за нас!!! Ми це бачимо!!! Ми дякуємо Тобі!!! Благослови Україну перемогою!!! Бережи життя наших захисників!!! Нехай Твої Ангели воюють за Україну 🙏🙏🙏 Ми віримо в Твою допомогу!!! Ми дякуємо Тобі 🙏🙏🙏 Амінь
Тинка_тинка• 28 февраля 2022
Ответ дляKatia.Y
Так. І в мережі є нове відео про циган: У циган нові жнива, металобрухт тягнуть.
автор РойЛеля • 28 февраля 2022
Ответ дляТинка_тинка
Де подивитись відео?
автор РойЛеля • 28 февраля 2022
Ответ дляKolyu4ka
Коли показують звернення президента, то хоч би писали за яку годину запис. Я плутаю
Тинка_тинка• 28 февраля 2022
Можна тут https://www.instagram.com/iuriiohotnichenko/
irina amore• 28 февраля 2022
Ответ дляРойЛеля
Да хоть би писав за яке число та місяць.
Тинка_тинка• 28 февраля 2022
І знову ddos -нули низку рашис.сайів.
kystik• 28 февраля 2022
Понимаю что всё каналы показывают одно и то же. Ясно что много приукрашивают. Но так хочется верить. А ещё не понимаю почему нигде нет информации про наши потери. От этого только хуже.
автор РойЛеля • 28 февраля 2022
Ответ дляТинка_тинка
То це цигани на тракторі тягли? То були цигани?
Kolyu4ka• 28 февраля 2022
Ответ дляРойЛеля
У меня каждый раз чувство от услышаного по тв, что я это уже слышала и знаю.
Тинка_тинка• 28 февраля 2022
Ответ дляРойЛеля
Ні, там ще інше відео, на жигуліках битий расейський металобрухт вивозили. Вже не про танк.
любительница• 28 февраля 2022
Ответ дляРойЛеля
Тоже самое, даже ночью.
НамСвоюРобити• 28 февраля 2022
Ответ дляkystik
Ясно, що втрати є і немалі.
Але що саме вам дасть точна інформація? Ще у більший шок впадати?

Це війна, ми у обороні. Втрат при грамотній обороні завжди менше, ніж у атакуючих. По військових мірках десь 1:3 наскільки пам´ятаю. От і рахуйте.
kystik• 28 февраля 2022
Ответ дляНамСвоюРобити
Ясно, що втрати є і немалі.

Родственники воюют, муж рвётся в военкомат. Хоть бы спокойне было если бы потери минимальные. А так думаешь, вдруг сопоставимы в ними(((((