Molly17• 28 февраля 2022

Метро Киев

Девочки с метро красного хутора до вокзальной метро ходит ? В интернете ничего не понимаю
radellen• 28 февраля 2022
Метрополітен працює у режимі перевезень: як курсують поїзди

🔴Червона лінія: від ст. ’Шулявська’ до ст. ’Університет’

🔵Синя лінія: від ст. ’Героїв Дніпра’ до ст. ’Теремки’. Без зупинки на станціях ’Майдан Незалежності’ та ’Площа Льва Толстого’.

🟢Зелена лінія: від ст. ’Сирець’ до ст. ’Видубичі. Без зупинки на станціях ’Палац спорту’, ’Кловська’, ’Золоті ворота’. Також працює ділянка ’Славутич’ - ’Червоний хутір’.

❗️Орієнтовний інтервал руху: 40 хвилин.

tushka123• 28 февраля 2022
А вы что, так и не уехали? Зачем вам метро?
иркин• 28 февраля 2022
Ответ дляradellen

❗️Орієнтовний інтервал руху: 40 хвилин.
До славутича метро, а до видубичів таксі, до лук´янівської метро, потім таксі до вокзалу.
Це нереально, як на мене.
Шукайте таксі від дому до вокзалу, бачила сьогодні уклон.
иркин• 28 февраля 2022
Ответ дляradellen

❗️Орієнтовний інтервал руху: 40 хвилин.
Сорі, то автору, а не вам.
Letruaa• 28 февраля 2022
Ответ дляtushka123
Вона все кудись їде другий день