Скидываю ссылку!
Уже 600 000 голосов из 1 000 000
D A M I A N I• 28 февраля 2022
Дівчата, а є десь інформація з офіційних джерел що петиція не фейк? Бо зараз розповсюджують що це фішинговий сайт який краде дані. Я розумію що це з Рашки це можуть робити щоб не підписали її. Я реальна запуталась… Або може хто має чоловіка айтішника щоб подивився звідки цей сайт? Чи знайомих з Слуги Народу…
Ответ дляD A M I A N I
Меня уверили что не фейк. Что это официальный источник.
Ответ дляДомашка
Подписывайтесь, очень важно
У вас открылась ссылка?
Ваш психолог• 28 февраля 2022
Ответ дляD A M I A N I
Э!Зараз найду в своїй галереї і скину.
Сайт Верховної ради -джерело
Ваш психолог• 28 февраля 2022
Ответ дляD A M I A N I
Ось.
darinka-ali• 28 февраля 2022
Ответ дляD A M I A N I
Це не фейк. А от розповсюдження інформації, що петиція є феком - то спражня диверсійна робота. Прохання підписати петицію є в офіційних каналах інформації.
D A M I A N I• 28 февраля 2022
Ответ дляВаш психолог
Ось.
Дайте посилання. Звідки фото? В інстаграм ВР по іншому записана, в Телеграм і Фейсбук також.
D A M I A N I• 28 февраля 2022
Ответ дляdarinka-ali
Дякую, нарешті побачила. Розповсюджують в вайбері в групах. Тому запутали.
Ваш психолог• 28 февраля 2022
Ответ дляБасина
Значит в 1 посте ссылка не та.
Вот правильная
А по ссылке в 1 посте такое у меня
Вот правильная
А по ссылке в 1 посте такое у меня
По вашей ссылке.Скрин.Прямо сейчас
Ваш психолог• 28 февраля 2022
Ответ дляD A M I A N I
Зайдіть на сайт ВР
Ответ дляВаш психолог
По вашей ссылке.Скрин.Прямо сейчас
Так я ж написала - в первом посте неправильная ссылка, там сбор закончен. Я сначала по ней перешла и увидела, что инициатива достигнута. Думала, что набрали 1000000.
А потом перешла по ссылке, которую раньше давали, по которой я подписывала - там пока 675119
D A M I A N I• 28 февраля 2022
Ответ дляВаш психолог
Зайдіть на сайт ВР
Зайшла і не знаю там де шукати. Буду шукати на сайті що вище скинули фото.
Ответ дляD A M I A N I
Проверяла, не фейк
D A M I A N I• 28 февраля 2022
Знайшла, не фейк, нас спеціально дезініормують щоб петиція не набрала голосів. Падлюки.