Потрібно виїхати жінці з Полтави,на захід,Львів чи Волинь,підкажіть будь-ласка групи Вайбер де можна знайти попутників з автo. Будь-які гроші
Ответ дляСтешк@
Спасибо) как решиться и воспользоваться?
или сидеть не пытаться? Глядя на Харьков и Киев леденеет разум
В мене друзі десь в лісі під Полтавою на дачі, три сімї, і мою запрошують (особняк великий) так глибоко в лісі, що звязок не стабільний на хуторі, думали десь їхати, але їх бізнес без них не працюватиме, а людям треба хліб пекти, наче тм «шиманівський», подумали, що поки будуть на місці.