nana0712• 01 марта 2022

С котом в Прагу без документов на кота можно?

Документов нету на кота ,выпустят ?кто в курсе ?
Ксюша-говоруша• 01 марта 2022
Випустять. А між Польщею (ну або іншою країною в‘їзду) вже всі обмеження думаю зняті, тобто там ніхто вже нічого не перевіряє

Миготина• 01 марта 2022
Едьте. Очень много людей с животными. Все ограничения сняты.
Feel good• 01 марта 2022
Ответ дляМиготина
А потом куда с этими животными?
Миготина• 01 марта 2022
Ответ дляFeel good
А потом куда с этими животными?
Для людей это не просто животные, а члены семьи. Ваш вопрос ни о чем.
tushka123• 01 марта 2022
Ответ дляFeel good
А потом куда с этими животными?
Жить дальше!
Юния13• 01 марта 2022
Автор а как ехать будете?
superlulik• 01 марта 2022
Знакома заїздила через Польщу до Німеччини. Ніхто не перевіряв. Вона була з котом, документів на нього ніяких

автор nana0712 • 01 марта 2022
На Закарпатье