Переїхали , кіт в шоці
Не їсть, не п´є, не ходить в туалет, сховавсь під ковдру і не вилазить. Як йому допомогти?
Invaserwis• 02 марта 2022
Мой тоже только на 3-й день вышел. Девочек послушала- не трогала его.Мяукать начал на 5-й день
Inna Medvetska• 02 марта 2022
Ми поїхали екстрено в четверг. Тільки в понеділок кіт сходив на лоток по великих справах і більш менш поїв, до того вилазив вночі з укриття з шафи трішки попити і попісяти, їв дуже мало. Зараз вже більш менш
Nata_lusya• 02 марта 2022
Всі коті стресують. Моя 2 доби в іншому домі мовчала і не їла/пила/спорожнялась. На 2гу добу давала 2мл водички зі шприця без голки десь раз на 2 години. Теперь освоїлась і жруняє))