Дівчата,як ви в сім´ї? Я вже на межі нервового виснаження, лайки вдома, непорозуміння дикі, повільність чоловіка добиває мене,тупить на кожному кроці, в тероборону ходив,сказали поки не треба.
Ответ дляSold
Та ще не поїхала) Але збираюсь...
Розумію що важко , розумію що сама буду сумувати, але - діти зараз на першому місці! І сидіти нічого не робити просто не можна!!!
Автор, у Вашого чоловіка і вправу стрес. Я зі своїм просто говорю, як є, зі сльозами, з емоціями, що думаю те і кажу, трохи його це ставить на місце.
Ви його підтримайте! Все ж таки подумайте, що ви один для одного зараз опора, більше поруч нікого немає.
❤️
Я ні в якому разі не відмовляю, але ви маєте знати, що втеча морально вбиває. Дуже шкодую, що відрізала собі шлях додому. Про ’вдома і стіни лікують’ - правда.
Мой тоже тупил, голова не соображала, день на третий более менее пришел в чувство.
Когда начался обстрел, за домами вспышки, стекла гудят, я складывала технику для работы удаленной, продукты, бытовую химию, кота. Напоминала детям, что дособирать в рюкзаки (собраны были заранее), а муж сел новости читать в чатах. В общем, у каждого своя реакция на стресс. Но послушно делал, как сказала.
Царевна Смеяна• 03 марта 2022
Ответ дляИринаКа
Все один в один, як у мене. І як ви себе почуваєте? Немає почуття провини, що діти стали якорем для бездіяльності. Окрім переказів на картки і огризання в інтернеті я нічого не роблю. Це морально вбиває
Перекази коштів, інформаційна війна і охорона дітей - це теж багато!!!
Ответ дляИринаКа
Это тоже помощь! Надо по всем фронтам работать. Мой тоже, когда пришел в себя, начал переживать, что уехал из города. Но по факту, пока пацаны в городе не имеют доступа к компас в убежищах, он держит смены, ’перевозит’ сайты, решает проблемы с ПО. Это деньги в страну, это зарплаты, это функционирование сайтов. Немного отпустило его, когда увидел, что приносит реальную пользу. Особенно, когда клиент из Польши перечислил деньги на счёт компании и попросил перевести на армию, со словами ’я с вами давно работаю, знаю, что через вас точно дойдут а нужные руки’.
Ответ дляoks-oks
Задає безглузді питання,сто раз щось перепитує, голосно розмовляє,сто раз їсть, я вже неможу не чути нічого,не бачити, сьогодні запитує,яку воду наливаю в чайник? Кажу,сто раз тобі казала,в звичайному житті нормальна людина,зараз розумію,що мене з ним занадто важко дітей немає,шлюб давно
Аналогічно((
Ответ дляoks-oks
То щастя, що немає дітей з таким ’чоловіком’. Я розлучилася після народження доньки: не допомога, а баласт. Гірше грудної дитини!
Ответ дляИринаКа
почуття провини є, але ми тут в селі робимо вареники для тероборони, терли пенопласт. Зараз веду інфо війну, блокую уродів в інсте, розсилаю фотки бомбардувань і заклики вивезти трупи з нашої землі по російським групам. Ще на гугл карті в російських містах пишу відгуки на популярних локаціях. про звірства, що вони коять.
А у мене інакше , колишній полковник , зараз воює , прекрасний військовий , був в АТО і в Лівані , а як батько
і як чоловік
. Почали стріляти , взривати , донька питає що робити , а він ’я не знаю..’ . Ні грошей , ні уваги , ні поради все життя , сама сім´ю на собі тащила , він всі свої зарплатні на себе витрачав, і зраджував , і бив. Так що хоч і воює , не значить що хороший чоловік і батько
і як чоловік
Ответ дляИринаКа
Аналогично. Сын со старшим сыном остались в Киеве, я с младшим уехала на западную. Я так жалею, лучше бы я была с ними в Киеве. Морально убита просто.
Ответ дляmanunya19
Я сама посмотрела на мужа другими глазами такое ощущение что он в отпуске , в игры играет , лежит , единственное продукты покупает он , а так я то сумку собрала и тд . Достало (((
мой вобще любитель дома сидеть и на работу не ходить. прям классно ему сейчас - даже тарелки через раз моет. сра ч разводит по всей квартире. вчера сказала что если доведешь то или сдам как сепаратиста или сама прибью и скажу что сепаратисты. сегодня чуть зашевелился
Ответ дляkkuy
У меня таже беда. Даже в тероборону не пошел, просто сидит дома. Жрет, срет и телек смотрит. Окна заклеевала я. Сумку собирала я. Бегаю по массиву смотрю обстановку, хожу в магазин тоже я. 🤦🏼♀️🤦🏼♀️🤦🏼♀️🤦🏼♀️ я и до войны была разочарована, а сейчас просто противно.
Ответ дляfikysss

Я сегодня со старшим ребёнком поругалась. Потом поняла, что это из-за того, что страшно боюсь, что будет с детьми, если со мной и мужем что-то случится. Начала требовать от ребёнка взрослого поведения. Надо брать себя в руки и верить в лучшее, а то, когда всякие сценарии плохие начинаешь в голове проигрывать, крыша едет.
Ответ дляfikysss
Какой офигенный вариант Вы подкинули!)))) Пойду своего предупрежу