все ли попадают или многие не влазят? и как внутри? как шпроты?
как с животными?
сколько можно вещей брать?
как с животными?
сколько можно вещей брать?
terraarret• 03 марта 2022
Думаю как тюлька в банке. Берите с собой запас воды. Корвалол и нашатырный спирт. На всякий случай
Vlada-Maria• 03 марта 2022
Усі потяги на захід України стали евакуаційними
Прошу адмінів закріпити тему хоча б на сьогодні.
Укрзалізниця робить усі рейси зі сходу в напрямку заходу України евакуаційними і закриває продаж квитків на них. Про це повідомили у пресслужбі компанії.
Допоможіть закріпити цю тему в топі
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-3111043
Допоможіть закріпити цю тему в топі