Перед циим було "закінчується термін дії сім карти"
Писали можна обміняти на нову. Але не було можливості їхати в місто. А зараз тим більше. Що з цим робити? Чи вже нічого, а просто купити новий номер?
Uebersetzerin• 03 марта 2022
Якщо карткою користуватись - дзвонити і поповнювати її, то вона не може закінчуватись. Закінчуватись може лише у тому випадку, якщо нею не користуються.