Хтось не повірить, а когось, можливо , заспокоїть. Мене трохи заспокоїло.
У нас в квітковій групі одна квіткарочки на днях написала пост. Її 82 річна бабця на другий день війни почала шукати стару вирізку з газети. Наказала шукати усім домашнім. Після довгих пошуків таки знайшли. Ось фото статті. Дівчата кажуть, що у Біблії також про це сказано.
Ответ дляkamilla11
Автор
Напишите итог вкратце
Я в кінці виділила червоним . А ітог знає тільки Бог
Ответ дляFrenzy
Хоть бы раз показали ’проротство’ до события.
Как только событие произошло, так сразу ’проротства’ вылезают со всех щелей.
Наверное, это просто совпадение. Я верю проротствам. От них очень большая польза.
Це дуже стара вирізка з газети, не просто десь з Інтернету, це зберігала бабця нашої колеги , згадала про цю вирізку на другий день війни, що саме там було написано не пам‘ятала, тому наказала усім шукати.
Ответ дляkamilla11
Тю
Если итог знает только бог
То какой вообще смысл читать пророчества?
Если итог знает только бог
Мені надало оптимізму
Alisia2016• 03 марта 2022
Ответ дляkamilla11
Автор
Напишите итог вкратце
я не автор, но итог - Путину - пи....да!

Alisia2016• 03 марта 2022
Ответ дляkamilla11
Моя печень не выдержит столько бухла 😂😂
не сомневайтесь в возможностях вашей печени
Мирослава_• 04 марта 2022
Ответ дляdikajad
В двух словах что там?
Якщо коротко, то Україна виграє битву у східного ворога (так розумію, що у раші). А допоможе в цьому заокеанський друг (так розумію, що Америка)
Ответ дляNonavlon
в чате пидатр написала, что во время стресса организм активирует имунку. и иногда даже хроника вылечивается.
Верьте - выдержит!
О как !
Так может у меня минус одна операция ?))😂😂
Ну теперь понятно , откуда у меня всю дорогу хорошее здоровье ))) всю жизнь на стрессе )
Что_по_чем• 04 марта 2022
Какая то странная газета, как ксерокопия выглядит, сверку полоски не от старости как будто, а от принтера. Не знаю, не верю почему то
Что_по_чем• 04 марта 2022
Ответ дляbejalla
Аналогично, дешевый ксерокс
Но попытка засчитана, старались приободрить…..