Машенька555• 04 марта 2022

Що за "чоловіки" пішли зараз, звісно не всі такі,але все ж...

Лиш би "свалить"
Джемма• 04 марта 2022
Ви в якому місті? Я чотири доби майже не сплю. Харків. Провалюсь в сон на 15 хв.

HupBaHa• 04 марта 2022
Фу крыса, противно смотреть
Маргарита Владимировна• 04 марта 2022
Ой, автор, я знаю одного, который уехал в Закарпатье после того, как 2 повестки на адрес пришло. А дочку с внучкой оставил под военным городком. Сам шкаф 2 метра ростом и ещё искал пути перехода за границу. Вот где жесть.
автор Машенька555 • 04 марта 2022
Ответ дляHupBaHa
Фу крыса, противно смотреть
Хто криса?
HupBaHa• 04 марта 2022
Ответ дляМашенька555
Хто криса?
Собеседник ваш
автор Машенька555 • 04 марта 2022
Ответ дляДжемма
Столиця
автор Машенька555 • 04 марта 2022
Ответ дляМаргарита Владимировна
А скільки йому років?

Coffee is Love• 04 марта 2022
Ответ дляМашенька555
Хто криса?
Той хто хоче ’свалить’
@ альонка@• 04 марта 2022
Свалило половина країни,живу на Заході, все бачила
Маргарита Владимировна• 04 марта 2022
Ответ дляМашенька555
А скільки йому років?
Под 50
автор Машенька555 • 04 марта 2022
Ответ для@ альонка@
Ну жінкам з дітьми можна і вагітним
автор Машенька555 • 04 марта 2022
Ответ дляМаргарита Владимировна
Под 50
А цьому 33
@ альонка@• 04 марта 2022
Ответ дляМашенька555
Ну жінкам з дітьми можна і вагітним
Можна чого ж не можна, але повтікали чоловіки зі своїх домівок,а наших забирають їх дім визволяти,от що за ×уйня?Вибачте,але мене це обурює
автор Машенька555 • 04 марта 2022
Ответ для@ альонка@
Прям всі повтікали?
@ альонка@• 04 марта 2022
Ответ дляМашенька555
Прям всі повтікали?
Прям.
иринка-49f3• 04 марта 2022
А толку от такого на войне…к тому же уже куча уехали
Маргарита Владимировна• 04 марта 2022
Ответ дляМашенька555
А цьому 33
Автор, 33-летнего ещё пойму, он хочет пожить и ещё в голове чуть ветер. А мой знакомый патріот з патріотів, зателефонував рідні з проросійськими поглядами, які живуть в Німеччині, змішав їх з гам..м, пройшло декілька днів, вже пробивав шлях, щоб до цієї рідні виїхати... Отаке... Недочоловік, як на мене...
Копирайторша• 04 марта 2022
Девушки, вы понимаете что пишите? Вы плохо знаете, что такое воевать!
Если мужчина учился в универе и после выбрал науку, работу, другие не менее важные сферы кроме военской, он так же не умеет держать ружье и будет убит вмиг, какой в этом смысл ?!
Повторюсь, на войну не подготовленных мужчин забирают в крайнем случае, когда совсем крышка. Тероборона - да, помощь - да. Но не война, они же могут своим вредить, вы понимаете. Абы попи***ть
IloveMinecraft• 04 марта 2022
Есть люди для которых вообще неприпустимо выстрелить в другого. Не каждый мужчина воин и это нужно понимать

HupBaHa• 04 марта 2022
Ответ дляIloveMinecraft
Смотря какая ситуация
HupBaHa• 04 марта 2022
Ответ для@ альонка@
Прям.
Можно подумать только ваших забирают
@ альонка@• 04 марта 2022
Ответ дляKot.Murzilka
Удалено администрацией...
Natkash• 04 марта 2022
Ответ дляМаргарита Владимировна
Мій сусід навіть молодший, залишив вдома жінку і двох маленьких дітей, записався в оборону, позавчора на навчання на полігон поїхав. А той 33-річний таки щур.
Coffee is Love• 04 марта 2022
Ответ для@ альонка@
Правильно обурює.
Не хочешь воювати, можна допомогти іншими шляхами - рити окопи, вариту їжу, блокувати дорогу і так далі.
А тікати і відсижуватися.. це низько.
@ альонка@• 04 марта 2022
Ответ дляHupBaHa
Можно подумать только ваших забирают
Удалено администрацией...
HupBaHa• 04 марта 2022
Ответ для@ альонка@
Удалено администрацией...
Natkash• 04 марта 2022
Ответ дляKot.Murzilka
Ну так пригодився би як спеціаліст, зараз будь-яка допомога необхідна.
@ альонка@• 04 марта 2022
Ответ дляCoffee is Love
Правильно обурює.
А тікати і відсижуватися.. це низько.
Погоджуюсь, куча роботи,хлопці неслуживі арматуру варять,патрюлюють,перевозять харчі і т.д.Бугаї 2 метрові повтікали...позор
Копирайторша• 04 марта 2022
Ответ дляNatkash
Это да.
@ альонка@• 04 марта 2022
Ответ дляHupBaHa
Удалено администрацией...
Спокійна? Я рада