Дитина від іншого чоловіка,який забрав свідоцтво дитини. Мій чоловік з білим білетом ( зір,інвалід дитинства). У мене лише скан завірений нотаріусом. Прошу допомогти офіційними джерелами. Є шанс ще повернути свідоцтво. На крайній випадок чи зможемо без нього?
Fotografkiev• 04 марта 2022
Ответ дляVladis86
Всі реєстри закриті.
Я через це не можу зареєструвати дитину, яка народилася тиждень тому(((
Надежда-728e• 04 марта 2022
Пропустят. Я вчера польскую границу пересекала с 7 дневным ребенком, у меня ld карта ,а у ребенка справка из роддома и всё. Пропустили, справку даже не смотрели.
Надежда-728e• 04 марта 2022
Ответ дляFotografkiev
То же самое, ничего не работает, границу пересекала со справкой из роддома.