Люди добрі, підкажіть, будь ласка! І чи випустять чоловіка через Румунський кордон, якщо в нас дитина - інвалід?
Natusia 15• 04 марта 2022
Ответ дляkrasa12
Дякую за відповідь! Білетів нема. Чи як у Києві - жива черга?
Это не знаю. Сижу на месте. Из Черновиц с автовокзала в мирное время ходил автобус, отправлялся в 16. Больше ничего не знаю
Карпатський грибар• 04 марта 2022
Электричками: Львов - Стрый - Ивано-Франковск - Коломыя - Черновцы - Вадул-Сирет (КПП ж.д.).
Natusia 15• 04 марта 2022
Ответ длялюда матв
Не в курсі яка там обстановка ?
Не знаю, я со стороны ’Станислава’