Ki---yanochka• 04 марта 2022

Чому всі впевнені, що західну Україну не зачепить?

Стою на роздоріжжі і не знаю, що робити. На руках тримісячний синочок і десятилітня донечка. Виїхали з Києва в іншу область, але дивлюсь що всіх евакуюють в західні області. Чи є якась надія, що там все буде тихо?
YuliaYuliaYulia• 04 марта 2022
Ответ дляIryna2017
Потому что западная будет сдаваться, они не хотят разрушений
Вы ошибаетесь.
YuliaYuliaYulia• 04 марта 2022
Ответ дляМарочка18
Неужели правда ?Надо ехать на Западную , в Маневичах мамины родственники . Не представляю как жить , если захватят ,живу в городе Днепр
Как ехать? Сестра с младенцем сегодня не смогли выехать из Днепра на поезде в сторону Луцка.
Марочка18• 04 марта 2022
Ответ дляYuliaYuliaYulia
Мы тоже ,пол дня на вокзале ,на перроне простояли ,поезд приехал , минут 40 стоял ,даже двери не открыл и уехал ,все люди в шоке .
Вернулись домой
YuliaYuliaYulia• 04 марта 2022
Ответ дляМарочка18
Вернулись домой
Там тоже самое. У Вас есть идеи, как выбираться? Может, в Молдову? Или дорогами на машине до Волыни?
firano4ka• 04 марта 2022
Ответ дляVitalgorl
Ні, ви помиляєтеся.
Угорщина, наприклад, сидить в засідці і тільки чекає, як відтяпати Закарпаття.
Угорщині пістонів вставляють постійно! Поки вони в ЄС і в НАТО вони не рипнуться нікуди.
firano4ka• 04 марта 2022
Ответ дляOksana0612
Це від рівня внутрішньої тривоги залежить, спокійно ніхто нікуди не біжить. В ночі сирен немає.
То ви добре спите мабуть) або не у Львівс. обл
у Львові і в 2 ночі була (( і зрання десь у 6.
А у решти випадках, так, спокійно!
YuliaYuliaYulia• 04 марта 2022
Ответ дляМарочка18
Вернулись домой
Новоалексеевка? Мои тоже там были
karinka07• 04 марта 2022
Ответ дляfirano4ka
А у решти випадках, так, спокійно!
Я у Львівській області,сьогодні була одна сирена десь біля 2ї ночі і з 9:50 до 10:15 у моєму місті,за решта незнаю
firano4ka• 04 марта 2022
Ответ дляkarinka07
Я і не писала про сьогодні. У 2 ночі- вчора. У 6 ранку в 2 день війни. Було і 5р.
це дрібниці і це не порівняти з багатьма іншими містами. Але і не прям тиша, як дехто пише.
karinka07• 04 марта 2022
Ответ дляfirano4ka
Так,час від часу страшно стає,але це справді дрібниці,бережи нас Бог🙏
Марочка18• 04 марта 2022
Ответ дляYuliaYuliaYulia
Новоалексеевка? Мои тоже там были
Нет , Днепр . Это что сейчас ,во всех городах такое ? Зачем нужны такие поезда ,они что-ли так и едут пустыми ,или все таки на каких то станциях берут людей
Марочка18• 04 марта 2022
Ответ дляYuliaYuliaYulia
Нет идей пока . У нас нет машины . Что делать ,не знаю . Понятно только то ,что поездом нереально
n.semenova• 04 марта 2022
Ответ дляZelenkа
Нахуй пишеться разом, бо це напрям, а не частина тіла
ох рассмешила,первый раз за все время рассмеялась.
Xenia_KV• 04 марта 2022
Ответ дляIryna2017
Не смішіть, тут нікому таке в голову не прийде, стоятимуть до останнього
Natali25• 04 марта 2022
Ответ дляMammoth
Ніхто ні в чому не впевнений. Там ближче до кордону, от і все. Вони збираються звільнити Львів від фашистів, щоб їздити в Трускавець 😫😑
Хай збираються. Бориславські цигани їз вже чекають)
LvivLady• 04 марта 2022
Ответ дляsinolingua
Путло явно дал понять, что ’денацизировать’ будет всю Украину. А учитывая, что настоящий ’бандерштадт’ у нас, по его мнению, на Западе, выводы напрашиваются не самые утешительные...
Фюрер ЗУ не вважає Україною!
А саме, Волинь + Рівне (волинське воєвудство), страх кацарів Галичина Львів, Тернопіль (львувске воєвудство) Франківськ (станіславське воєвудство)
Чернівці - Румунія
Закарпаття - мадяри

Те, що він захопить буде буферною зоною від НАТО...

Ось такий розклад((
Алина P• 04 марта 2022
Ответ для___Nina___
Автор, ніхто ні в чому не впевнений. Місцеві, хто має куди, їдуть на Польщу.
у Польше кстати тоже очкуют по поводу войны
Iryna2017• 04 марта 2022
Ответ дляXenia_KV
Спорим на 100 евро
dominoha• 04 марта 2022
Ответ дляIryna2017
Спорим на 100 евро
Опана, а вот это интересно)
Iryna2017• 04 марта 2022
Ответ дляdominoha
Опана, а вот это интересно)
А вы не видели последнее обращение Зеленского
dominoha• 05 марта 2022
Ответ дляIryna2017
Нет, читала мельком.а что там такого
Lada_333• 05 марта 2022
Ответ дляIryna2017
Спорим на 100 евро
скоріш за все ви дуже далекі від ЗУ. ......