Ki---yanochka• 04 марта 2022

Чому всі впевнені, що західну Україну не зачепить?

Стою на роздоріжжі і не знаю, що робити. На руках тримісячний синочок і десятилітня донечка. Виїхали з Києва в іншу область, але дивлюсь що всіх евакуюють в західні області. Чи є якась надія, що там все буде тихо?
Anna-Elina• 04 марта 2022
Ответ дляYuliaYuliaYulia
Просто у нас тихо, если сравнивать с ситуацией в Киеве и Харькове.
+1, але й сюди вже з території Блядорусі прилетіло раз
Oksana0612• 04 марта 2022
Ответ дляYuliaYuliaYulia
Многие мои соседи выехали. Даже смотрю по окнам в соседних домах- многих нет.
Мої всі на місці, і більше того ще приймають переселенців в дома і волонтерством займаються. В нас школи/ садки забиті сім´ями і дітьми з дитячих будинків. Не світять можливо бо комендантська година, в нас весь район в темряві вуличне теж не світить.
Irinka78• 04 марта 2022
Ответ дляksusha1155
Его немцы опубликовали еще в декабре
Британия вроде, но да, давно
Lada_333• 04 марта 2022
Ответ дляLoveYou
В мене одна надія на те, що місто негласно додатково охороняють десь із заходу, бо ми для них як частка історії. Може я і помиляюсь.
є надія, що ближче до кордону не полізуть, бо тоді може підключитись НАТО
Lada_333• 04 марта 2022
Ответ дляWomAnn
Никто ни о чем не думает. На западной тихо, но работы нет. До войны так было, а сейчас и подавно.
И думаю, надо осознавать, что возвращаться многим будет некуда.
все отстроим...только бы закончился этот ад
Lada_333• 04 марта 2022
Ответ дляOksana0612
Західна частина України ніколи не входила до складу Російської імперії. Ці землі займала Польща, Австро - Угорщина. Ну і НАТО дуже близько.
Удалено администрацией...
Svеta_l• 04 марта 2022
Ответ дляLilev
Я так понимаю, что западная Украина ему не нужна.. Националисты(это его мнение, не моё).. Западная отойдёт Польше, а он заберет всё остальное..
А там, девочки, одному Богу известно, что таи в голове у психа😞
с какого перепугу будут что-то отдавать Польше?
LoveYou• 04 марта 2022
Ответ дляazalia
Удалено администрацией...
Нацисти для них - це наша влада, а не люди з ЗУ.
Lada_333• 04 марта 2022
Ответ дляLoveYou
ой не тільки....
Svеta_l• 04 марта 2022
Ответ дляOksana0612
План приблизно такий, а там побачимо.
я тоже видела этот план, опубликован он был еще осенью прошлого года и основан на данных разведки США
Anna-Elina• 04 марта 2022
Ответ дляLilev
Я вас так відійду, що мало не покажеться може досить всяку особочелюстну хрєнь постити?
Xtravaganza• 04 марта 2022
Ответ дляOksana0612
З західної людей виїхало дуже мало - переважно ті, в кого родичі закордоном. Біженцями майже ніхто. Всі мої знайомі сім´ї, родичі, сусіди, однокласники в дома.
подтверждаю!!!!!
Anna-Elina• 04 марта 2022
Ответ дляLoveYou
Все вірно.
А з міста хіба поїхало багато по селам, діток відвезли до бабусь.
Більше того, багато чоловіків повертаються назад із заробітків. Позавчора приїхав наш сусід із сином, з Португалії. З ним приїхало ще четверо іноземців, 2 - із Французького легіону
Xtravaganza• 04 марта 2022
Ответ дляLoveYou
Все вірно.
бред, сидим на местах, что ехать... даже подвалов и бомбоубежищ нет. Это не Киев и не Харьков. Увы
Oksana0612• 04 марта 2022
Ответ дляazalia
ой не тільки....
Військовий експерт вчора сказав - максимум, військові стратегічні об´єкти диверсійними групами. Військо не піде так і сказав - люди тут специфічні. Ну і НАТО кругом.
Xtravaganza• 04 марта 2022
Ответ дляInvictusgirl
Он беспредельщик
Ненавидит запад Украины это ж бандеровцы для него
Поэтому может просто разбомбить от злости
Но я верю,что эту падаль остановят и больше горя оно не принесёт людям
хер ему!
Svеta_l• 04 марта 2022
Ответ дляYuliaYuliaYulia
Последовательность не совпадает.
совпадает. вот текст из той статьи- На третьем этапе кремлевская армия будет наступать в Киев с севера. «Конечно, это может произойти в начале войны, если этого потребуют обстоятельства», — уточнил источник.
кофейня• 04 марта 2022
Ответ дляOksana0612
Все вірно.бо тихо. Не було як таких взривів. Які ми перенесли.
Viktoria_St• 04 марта 2022
Ответ дляmonnochka
А что означают круги со стрелками у городов?
Я так поняла что указано каким видом войск атака будет. Например, на киев танки.
Xtravaganza• 04 марта 2022
Ответ дляsandra-ko
Кого эвакуируют?! Где?! Приезжают люди со всей Украины к нам на Западную, кто остается, кто дальше едет. Эвакуации жителей с Западной Украины нет. Не наводите панику и без этого напряжённая обстановка.
и я о чем! не понимаю этих валильщиков, в надежде стать беженцем... Статус не выдают!!!! Только временное пристанище, это разное!!!!
Lada_333• 04 марта 2022
Ответ дляOksana0612
в цьому я впевнена, що наземну армію у нас знищать - партизанський край....мене турбують авіаудари можливі.
Xtravaganza• 04 марта 2022
Ответ дляCharming
Ну який десерт? По-перше - щоб до Львова добратися потрібно всю Україну перейти, по-друге - поруч країни ЕС та НАТО, а вони такі косорукі, що своїх збивають, тож бояться, що трішки не попадуть, по-третє - споконвіку саме західна Україна боролась до останнього, партизанила та ін.
мы хи перережем, до сих пор в карпатских лесах танки немецкие находят, сколько лет прошло! Тут горы, проблематично!
Не сунет он сюда, тут уже в лесах стоят войска
Sweet_Dreams_• 04 марта 2022
Потому что тут из перережут как свиней
Lina-4d2a• 04 марта 2022
Ответ дляfirano4ka
Я хоч і не панікер, але думаю - нас лишили на десерт. Це я про Львів і на захід. На схід є багато стратегічних об’єктів, тому…
У мене такі ж думки, спочатку трималась, сьогодні вже геть накрило і це нас ще не бомблять, що пережили і переживають люди в інших містах я не можу уявити......
elenze66• 04 марта 2022
НІ, я з ЗУ. Їдьте закордон. В нас Хмельницька АЕС і Бурштинська ТЕС, їх можуть бомбити + газопровід. Мене сьогодні трусить як ніколи, гідазепам діє шо аскорбінка. Я так думаю, що якщо і не сильно будуть бомбити, то буде гуманітарна катастрофа. Продуктів в магазинах небагато, була в АТБ, цукру вже немає, крупи теж розгрібли. Позавчора було 4 повітряні тривоги, вчора одна і сьогодні зранку одна. Якщо є можливість , то тікайте закордон, хоча б тимчасово. Перекантуватись можете на ЗУ, але хуйло нас ненавидить і казав що сюди кадировців направить. Дівчатка, миленькі, тримайтеся. Молимося і надіємося на краще.
Ira759• 04 марта 2022
Ответ дляOksana0612
Дуже багато виїхало. І чоловіки також. По якомусь збігу вони всі за тиждень до початку були за кордоном. Назад зараз звісно ніхто не збирається. Тільки один знайомий повернувся для захисту країни. Чому втікають з ЗУ невідомо. Певно хочуть вже там залишитись.
Anna-Elina• 04 марта 2022
Ответ дляSweet_Dreams_
Потому что тут из перережут как свиней
- Тук, тук, здєсь бЕндеровци живут?
- Так, так, так.... - відповів кулемет
elenze66• 04 марта 2022
Ответ дляIra759
Моя подруга працює в Польщі, казала, що з її фабрики 40 чоловіків поїхали додому захищати Україну.
Anna-Elina• 04 марта 2022
Ответ дляIra759
ну для чого ця брехня? То у вас, видно, таке оточення, що не повертаються. А моїх знайомих вже повернулось за ці дні 18 чоловіків. І на завтра ще бусом 5 повертаються, причому з ними їдуть і добровольці-іноземці
Ira759• 04 марта 2022
Ответ дляelenze66
Супер. З мого кола тільки один такий. Тільки серед близького оточення сімей 8 виїхало. А ще в місцевих групах постійно пости про те як виїхати. По цьому суджу, що багато вже в польщі