Марина26• 04 марта 2022

Девочки,Ивано-Франковск и рядом,помогите снять жильё

Приехали сегодня.разместились на день два у знакомых. Подскажите риэлтора или может кто знает,тех кто сдает квартиру. Семья из 5 человек,трое деток.Заранее благодарна
knopar• 04 марта 2022
А знайомі не можуть допомогти? Вони ж там на місці,це ж логічно,що буде простіше
Vlada-Maria• 04 марта 2022
Спробуйте звернутись сюди
У Франківську рієлтори безкоштовно шукають житло для людей, які переїхали з інших регіонів України
Люди, які переїхали в Івано-Франківськ з інших регіонів та потребують житла, можуть звернутися на ’гарячу’ лінію: 067 485-39-01, 050 013-33-15.
https://suspilne.media/213434-u-frankivsku-rieltor...
На ОЛХ бачила вчора кілька недорогих квартир, шукала для знайомих
Vlada-Maria• 04 марта 2022
Ответ дляknopar
Та не завжди... ми, до прикладу, де могли - в себе вже розмістили, знайомі також. Переважно прийняли давніх знайомих. Вчора теж шукала ще одним вже через ОЛХ, бо перепитала сусідів/знайомих - хто теж знайомих прийняв, хто - боїться чужих....
Vlada-Maria• 04 марта 2022
Автор, а Вам конче в Івано-Франківську? Може пошукати в менших містах чи селищах? Тій же Тисмениці, Лисці, Богородчанах, Єзуполі... і від міста недалеко, і явно дешевше буде, а може і взагалі приймуть безкоштовно, особливо коли свої будинки чи просто за комуналку
автор Марина26 • 04 марта 2022
Ответ дляknopar
Ну это не совсем мои знакомые) знакомые знакомых. Спросим
автор Марина26 • 04 марта 2022
Ответ дляVlada-Maria
Спробуйте звернутись сюди
Спасибо💙💛🙏
автор Марина26 • 04 марта 2022
Ответ дляVlada-Maria
Можно конечно и рядом
Vlada-Maria• 04 марта 2022
Ответ дляМарина26
Спасибо💙💛🙏
Та нема за що, було б місце - прийняла б у себе. На жаль, тільки хата мамина в селі, недалеко від міста, але там ремонт розпочали і так в зиму зайшли, хоча вода, газ, електрика є.
Vlada-Maria• 04 марта 2022
Ответ дляМарина26
Можно конечно и рядом
зайдіть на сайти ближніх територіальних громад (крім тих, що назвала, ще може бути Угринівська, Ямницька, Старолисецька, Тлумацька...) там завжди є контакти, можна подзвонити і спитати. В мене просто під рукою нема списку, хіба в неділю буду на роботі і можу взяти
автор Марина26 • 04 марта 2022
Ответ дляVlada-Maria
Спасибо💛💙
Vlada-Maria• 05 марта 2022
Можливо пригодиться
Місця для поселення переселенців у Франківську (СПИСОК)
https://galka.if.ua/misczya-dlya-poselennya-perese...
Vlada-Maria• 05 марта 2022
Можлво, їдуть знайомі - повідомте їм
автор Марина26 • 06 марта 2022
Ответ дляVlada-Maria
Можлво, їдуть знайомі - повідомте їм
Велике дякую💛💙