ольга маторина• 04 марта 2022

Чехия, Прага

Добрый день,благодарна за ответы по теме) планирую переезд с детьми в сторону Праги. Как со Львова лучше добраться ,какой статус оформлять,как с садиками и школой,дорогая ли аренда,хорошие ли з/пл без знания языка? Благодарю ещё раз за ответы,всем мира
36.6• 04 марта 2022
Чехия огласила ЧП в связи с наплывом беженцев из Украины.
Pavelolka• 04 марта 2022
Дык во Львове спокойно. Или вы под шумок?
nana0712• 04 марта 2022
Актуально ,едем сами
На границе уже
MamaGalya• 04 марта 2022
Ответ для36.6
Это как?
borsuk-lena• 04 марта 2022
Ответ для36.6
Это для того,что бы без лишней волокиты и бюрократии принимать решения.
36.6• 04 марта 2022
Ответ дляMamaGalya
Это как?
из-за угрозы гуманитарной угрозы.
borsuk-lena• 04 марта 2022
https://www.stojimezaukrajinou.cz/ua
Здесь можно посмотреть базовую информацию по Чехии.
36.6• 04 марта 2022
катастрофы* последнее слово во фразе.
Mulan• 04 марта 2022
Ответ для36.6
из-за угрозы гуманитарной угрозы.
Это откуда такая информация?
Норвежская_лесная• 04 марта 2022
Ответ для36.6
из-за угрозы гуманитарной угрозы.
Я видела, что они только планируют.
Mulan• 04 марта 2022
Из Львова ходит сейчас поезд Региоджет до Праги, погуглите. RegioJet.

Садики, школы беженцев принимают. Особенно школы. Аренда разная, в зависимости от райна и размера, как обычно. Зп без языка ну как вы думаете? Но если английский знаете, то тогда да
Mulan• 04 марта 2022
Ответ дляНорвежская_лесная
Я видела, что они только планируют.
От сегодня действует. Но не из-за гуманитарной угрозы.
klycha• 04 марта 2022
Ответ дляMulan

А как расселяют? Если денег нет.
звездная галактика• 04 марта 2022
два года назад на заводе без знания языка з.п была 1 тыс долларов. вот и смотрите. хорошая ли. сейчас с наплывом рабочей силы работы будет меньше. и з.п меньше
Mulan• 04 марта 2022
Ответ дляklycha
А как расселяют? Если денег нет.
Есть центры помощи беженцам. Там помогут.
автор ольга маторина • 04 марта 2022
Спасибо за ответы,тему не закрываю может нужна ещё будет)
euhunter• 04 марта 2022
ЧТО ДЕЛАТЬ В ЧЕХИИ ПО ПРИЕЗДУ
Ви приїхали з України і вам потрібно зареєструвати себе чи членів своєї сім’ї?
1. Протягом 3-х робочих днів після прибуття до Чеської Республіки, про ваш приїзд необхідно повідомити поліції у справах іноземців.
Ви повідомите поліцію, що приїхали до Чехії через війну в Україні. Розраховуйте з тим, що будете чекати декілька годин. Для дітей до 15 років є три варіанти перебування в Чехії:
1) Не реєструвати дитину, але цим вона втрачає право на медичне страхування, потрібно буде купити страховку за свої кошти;
2) Не реєструвати дитину, але цим вона втрачає право на медичне страхування, не купувати страховку, а всі медичні послуги оплатити на місті (найдорожчий варіант, якщо потрібно буде звернутися до лікаря);
3) Реєструвати дитину і отримати страховку від чеської компанії, яка покриває майже всі витрати у разі звернення до лікаря.
Адреса поліції у справах іноземців: Olšanská 2176/2, Praha 3
Режим роботи: понеділок 8:00 – 16:00
вівторок 8:00 – 16:00
середа 8:00 – 16:00
четвер 8:00 – 16:00
п´ятниця 8:00 – 12:00
Із собою потрібно мати:
- Дійсний проїзний документ (біометричний паспорт, Український паспорт або свідоцтво про народження)
2. Заява на отримання спеціальної довгострокової візи - ВІДДІЛ МІГРАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ (MVČR)
НЕ ПРОСІТЬ ПРИТУЛКУ (AZIL), ЯК ПЕРЕСЕЛЕНЦІ, А ПРОСІТЬ СПЕЦІАЛЬНУ ДОВГОCТРОКОВУ ВІЗУ
Адреса відділу міграційної політики: Žukovského 888/2, Praha 6
Режим роботи: вівторок 15:00 – 17:00 четвер 15:00 – 17:00 п´ятниця 8:00 – 14:00 субота 8:00 – 14:00 неділя 8:00 – 14:00
ІЗ СОБОЮ ПОТРІБНО МАТИ:
- Заповнений формуляр (доступнийна місці або в офісі у співробітників: Даніели чиСабіни)
- Дійсний проїзний документ (біометричний паспорт, український паспорт або свідоцтво про народження)
- Фото на паспорт 45 х 35 мм (можна зробитив метро в фотоавтоматах або в торгових центрах)
Після того, як усі необхідні реквізити будуть передані, вам негайно видадуть діючу візу. Якщо у вас є біометричний паспорт, у вашому паспорті буде штамп. Якщо у вас немає біометричного паспорта, ви отримаєте спеціальну картку підтвердження візи.
3. Медичне страхування
Маючи діючу візу, ви маєте право на медичне страхування в Чеській Республіці.
Діти до 15 років не повинні реєструватися в поліції у справах іноземців, але вони втрачають право на медичне страхування і повинні бути застраховані як самооплатники, тобто для них потрібно купити страховку.
Як отримати картку медичного страхування?
- З документами підтвердження діючоївізи від Департаменту (відділу)міграційної політики зверніться до будь-якого відділення VZP (Všeobecná zdravotní pojišťovna) - Загальна медична страхова компанія, де вам видадуть картку медичного страхування.
Найближчі відділення VZP:
Praha 4, Antala Staška 1670/80
Praha 3, Orlická 2
Praha 1, Na Perštýně 359/6
- Якщо у вас іще немає діючої візи, але Вам потрібна термінова медична допомога, Ви можете відвідати одну з лікарень, перелічених нижче:
· FN Na Bulovce (Budínova 2, Praha 8)
· FN Královské Vinohrady (Šrobárova 1150/50, Praha 10)
· Fakultní Thomayerova nemocnice (Vídeňská 800, Praha 4)
· Vojenská fakultní nemocnice (U Vojenské nemocnice 1200, Praha 6)
· Všeobecná fakultní nemocnice v Praze, Karlovo náměstí (U Nemocnice 4999/2, Praha 2)
4. Дозвіл на роботу
- На підставі діючої візи (див. крок 2), можете розпочати оформлення дозволу на роботу.
- НЕ ПРОСІТЬ ПРИТУЛКУ (AZIL), ЯК ПЕРЕСЕЛЕНЦІ, тому що обробка документів займає щонайменше 6 місяців, а Ви не зможете працювати у період очікування. Весь процес ускладнить працевлаштування.
Особи, які мають біометричний паспорт і не хочуть працювати в Чехії, можуть перебувати в Чехії на законних підставах на основі безвізового режиму протягом 90 днів, тому їм не потрібно подавати документи на спеціальну візу,
АЛЕ ВСІ (від 15 років) ПОВИННІ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ В ПОЛІЦІЇ У СПРАВАХ ІНОЗЕМЦІВ ПРОТЯГОМ ТРЬОХ РОБОЧИХ ДНІВ!!!!!
звездная галактика• 04 марта 2022
Ответ дляольга маторина
кстати. тогда же квартира не в Праге стоила тыс 11-12. + просто заробитчанам ее не сдавали. там нужен был залог тыс 30. не думаю. что сейчас что то изменилось
Норвежская_лесная• 04 марта 2022
Ответ дляMulan
Так и что это значит? Туда ведь можно ехать. Или жильё не дадут? А если я просто по заграну, без статуса беженца приеду?
lasthome• 04 марта 2022
Послухаю
KNatalichka• 04 марта 2022
Ответ дляeuhunter
ЧТО ДЕЛАТЬ В ЧЕХИИ ПО ПРИЕЗДУ
Режим роботи: понеділок 8:00 – 16:00
вівторок 8:00 – 16:00
середа 8:00 – 16:00
четвер 8:00 – 16:00
п´ятниця 8:00 – 12:00
Із собою потрібно мати:
ІЗ СОБОЮ ПОТРІБНО МАТИ:
3. Медичне страхування
Найближчі відділення VZP:
Praha 4, Antala Staška 1670/80
Praha 3, Orlická 2
Praha 1, Na Perštýně 359/6
· FN Na Bulovce (Budínova 2, Praha 8)
4. Дозвіл на роботу
Дякую
Mulan• 04 марта 2022
Ответ дляНорвежская_лесная
Жилье дадут. Не в смысле квартиру, а в смысле, где спать. Ввели это как говорят, что б быстрее как раз на приток беженцев реагировать и нужные законы принимать.
автор ольга маторина • 04 марта 2022
Ответ дляPavelolka
Я из Донецкой обл,поезд во Львов прибывает
Pavelolka• 04 марта 2022
Ответ дляольга маторина
Прошу прощения.
klycha• 05 марта 2022
Ответ дляMulan
А где лучше организовано в Чехии или Польше?