Invictusgirl• 06 марта 2022

Девочки,дали коридоры?

Нигде не могу найти информацию
Все время думаю о тех бедных людях,что сидят уже столько дней в Мариуполе,без еды и воды,раненых много
Просто все время мысли о них
Вчера читала ,что рашисты не прекратили огонь и им не удалось выйти
А сегодня ,есть какая-то информация ?
шальная мама• 06 марта 2022
Читайте молния в вайбере

Natkash• 06 марта 2022
Пропоную молитися, щоб все вийшло!
Хто живе під покровом Всевишнього, хто в тіні Всемогутнього мешкає,

2 той скаже до Господа: Охороно моя та твердине моя, Боже мій, я надіюсь на Нього!

3 Бо Він тебе вирве з тенет птахолова, з моровиці згубної,

4 Він пером Своїм вкриє тебе, і під крильми Його заховаєшся ти! Щит та лук Його правда.

5 Не будеш боятися страху нічного, ані стріли, що вдень пролітає,

6 ані зарази, що в темряві ходить, ані моровиці, що нищить опівдні,

7 впаде тисяча з боку від тебе, і десять тисяч праворуч від тебе, до тебе ж не дійде!...

8 Тільки своїми очима подивишся, і заплату безбожним попобачиш,

9 бо Господа, охорону мою, Всевишнього ти учинив за своє пристановище!

10 Тебе зло не спіткає, і до намету твого вдар не наблизиться,

11 бо Своїм Анголам Він накаже про тебе, щоб тебе пильнували на всіх дорогах твоїх,

12 на руках вони будуть носити тебе, щоб не вдарив об камінь своєї ноги!

13 На лева й вужа ти наступиш, левчука й крокодила ти будеш топтати!

14 Що бажав він Мене, то його збережу, зроблю його сильним, бо знає ім´я Моє він;

15 як він Мене кликатиме, то йому відповім, Я з ним буду в недолі, врятую його та прославлю його,

16 і довгістю днів Я насичу його, і він бачити буде спасіння Моє!
alena2013• 06 марта 2022
Утром писали, что в 11 дадут. Сейчас в новостях говорили, что в 12 дадут.
пицунда• 06 марта 2022
читала что да но тут боюсь писать
KatriSSa• 06 марта 2022
В Молнии пишут что автобусы выехали
автор Invictusgirl • 06 марта 2022
Ответ дляKatriSSa
В Молнии пишут что автобусы выехали
Очень надеюсь
Что людей вывезут
Помоги им Господи
автор Invictusgirl • 06 марта 2022
Ответ дляшальная мама
Читайте молния в вайбере
Спасибо 🙏

Леска• 06 марта 2022
Держим кулачки, пусть у них все получится.
Вчера смотрели интервью мэра Мариуполя. Простоьдо слез. бедные люди
автор Invictusgirl • 06 марта 2022
Ответ дляЛеска
Я все время думаю о них
Сегодня проснулась от того ,что плачу
Просто душа болит за эти страдания людские
НамСвоюРобити• 06 марта 2022
По всіх новинних ресурсах є ця інфо.
Планують, але хз, як окупанти себе поведуть.
MamaGalya• 06 марта 2022
Ответ дляInvictusgirl
Очень надеюсь
Что людей вывезут
Помоги им Господи
Всех не вывезут(((
galy36• 06 марта 2022
Мои боятся, даже если выпустят, Пологи , Куйбышев не спокойно
Protruziya• 06 марта 2022
Ответ дляInvictusgirl
Я все время думаю о них
Сегодня проснулась от того ,что плачу
Я с вами
Protruziya• 06 марта 2022
Девочки, почему нет миротворцев в Украине, наблюдателей, на такие случаи? Когда нужно проконтролировать корридоры...
Protruziya• 06 марта 2022
Ответ дляgaly36
У ваших осталичь запасы еды, воды?
Леска• 06 марта 2022
Подробности про срыв эвакуации

Вторая попытка ’зеленого коридора’ для гражданских снова закончилась обстрелом со стороны россиян.

🇺🇦Украина Online | Прислать новость
alena2013• 06 марта 2022
Ответ дляProtruziya
Их сопровождал Красный крест, но нелюдям закон не писан.
Protruziya• 06 марта 2022
Ответ дляalena2013
Спасибо