Ответ дляtarveldy
Ви розумієте що вони вимагають? Згадайте скільки людей вони знищили по підвалах і зараз нищать
Я все розумію. Але маю вже три сім´ї серед рідні, не знайомих, а саме родичів , які залишилися без нічого . Бо в будинок прилетіло. Харків і Ахтирка. Слава Богу, що лише легкі та середньої тяжкості ушкодження у людей. І кінця тому і краю невидно.