Ответ дляCoffee is Love
То до чого ваша істерика як вас там немає навіть?!
Кому страшно - ті виїжджають, а не ниють! Здайтеся, ну все, здайтеся вже, я стомилася чути про війну, краще вже в рашці поживу! Ганьба!
В Україні лишився мій чоловік,мої батьки
Я тут лише з дітьми в чужій країні
Дійсно,чого переживати
І істерики в мене нема
Я тут лише з дітьми в чужій країні
Дійсно,чого переживати
І істерики в мене нема
Coffee is Love• 06 марта 2022
Ответ дляIrinnkA
Вони будуть домовлятися коли не буде що їсти. А поки що вони самовпевнені і огризаються
А треба одразу на коліна падати? Чи можна ще трохи почекати?
Coffee is Love• 06 марта 2022
Ответ дляTatyanaagafonova1
Домовлятися треба. Крим і так не наш вже давно де факто. Або ні, давайте краще вимолювати ще зброю. Хай б´ються до останнього. Але не забувайте що їх більше, зброї більше, це не кажучи про ядерну зброю
Домовлятися треба. На них умовах.
Coffee is Love• 06 марта 2022
Ответ дляTatyanaagafonova1
Я верю в дипломатию. Считаю, что человеческая жизнь это самое ценное и важное что может быть! А вы верьте во что хотите, хоть в волшебную силу кастрюль.
То рятуйте своє життя, хіба хтось вам заважає? Чи вас ’живим щитом’ тримають?
Coffee is Love• 06 марта 2022
Ответ дляIlona Kolesnyk
Будем добивать економіку рашки. І насолоджуваться голодними смертями їх дітей. Око за око, зуб за зуб.
Ну голодної смерті там не буде, але економіка постраждає таки добряче.
Coffee is Love• 06 марта 2022
Ответ дляTatyanaagafonova1
Ваша жизнь и жизнь ваших близких, детей, не под угрозой видимо? Я в Харькове, и у нас летят бомбы!!! Услышьте меня! Бомбы!!!
То чому ви там сидите ще й досі?! Війну повинні зупинити, щоб вам і далі було зручно?
Такого не буде! Не готові терпіти, страшно, голодно - виїжджайте і дайте іншим боротися й надалі!
Coffee is Love• 06 марта 2022
Ответ дляAmalpi
Где это в условиях написано?Мы остаемся суверенной Украиной, внеблоковой, как и до майдана.
Не смішіть. Він планує зробити з нас населення без нації, продовження їхньої паскудної росії.
Ці люди нас вбивають, а ви вже ладні змиритися та жити далі разом мирно.
irishka162010• 06 марта 2022
Ответ дляОлечка79
Вы готовы пожертвовать своим ребёнком или его ногами ?!
Ніхто не готовий жертвувати близькими, але зараз мова не про одну чи сто людей, а про цілу країну. Чи ви думаєте у вітчизняну хотіли роками ворога бити, при чому спочатку армія відбивалася, і значно більше днів ніж наша. Чи ви думаєте, що це так легко, чи хтось з нашого уряду хоче ,щоб гинули люди. Тільки хаос створюєте. Самі заводитись і ниєте і на інших впливаєте
Shady lady• 06 марта 2022
Не помню у кого видела этот комментарий, но полностью с ним согласна, что
«Этот нарыв уже перерос в гангрену и что бы выжить эту ногу надо отрезать»..
Oksana18-80• 06 марта 2022
Ответ дляhrushyk
Та я сама за кордоном
Але оці всраті гордості ціною дитячих життів то є повний брєд
Бо я сама мати і навіть страшно уявити біль матері ,яка втрачає дитя
Згодна з вами. Бойові дії то одне, але є ще голод... Закордоном може в бараках, але погодують якось.
mamma nast• 06 марта 2022
Ответ дляNnatashylik
’хрен им’ кажуть ті, хто сидить на західній або за кордоном. А коли над головою кружляють літіки та поряд стріляють гради - хочеться лише миру і якомога скоріше...
Поддерживаю. Не хочу войну до последнего. У меня нет возможности уехать, но очень хочется, чтобы дети остались живы.
Irina_85ua• 06 марта 2022
Ответ дляOksana-Kids
Они обещают зеленые коридоры, а когда наши отправляют автобусы для эвакуации, оккупанты начинают стрелять. Как с этими больными на голову договариваться...
Зачем договариваться о коридорах, чтобы обстрелять мирных жителей? Это можно сделать и без коридоров, можно просто города с землёй сравнять авиацией, зачем такие сложности? Что-то тут не сходится
Coffee is Love• 06 марта 2022
Ответ дляhrushyk
Я тут лише з дітьми в чужій країні
Дійсно,чого переживати
І істерики в мене нема
Я тут лише з дітьми в чужій країні
Дійсно,чого переживати
І істерики в мене нема
І ви усі разом вже змирилися і готові жити в умовах раші?
Irina_85ua• 06 марта 2022
Ответ дляTatyanaagafonova1
У Шария на стриме другое писали
Шарик не люблю. Но вроде людям он помогает. Что он писал?
Coffee is Love• 06 марта 2022
Ответ дляОлечка79
Хто не готовий чи не вірить - той виїжджає і сидить спокійно на заході!
irishka162010• 06 марта 2022
Ответ дляmamma nast
Ви розумієте, що то страшні умови. І якщо він обстрілює коридори, то ви думаєте ,що можна вірити?? Чому ви думаєте, що війна це швидко чи легко
Coffee is Love• 06 марта 2022
Ответ дляhrushyk
Жіночко,у вас є діти ?
Є. І я навіть уявити собі не можу, що вони житимуть у рашці. Як ви готові - то що вас тримає в Україні, не розумію?
Виїхали і живете собі спокійно.
frumoasa17• 06 марта 2022
Ответ дляCoffee is Love
Навіть якщо нам залишать номінальну незалежність, то знову повернуть до раші обличчям, заставлять купувати газ, закон про мову провернуть, що нація буде знати, що є тільки російська, змусять давати воду до окупованого Криму, платити Донбасу, покарати бійців АТО та цієї війни. Люди не розуміють наслідки, якщо прийняти умови.
Ответ дляCoffee is Love
Виїхали і живете собі спокійно.
Тобто,якщо приставлять пістолет до голови вашої дитини і прставлять вибір - життя дитини чи життя у рашці ви віддасте життя своєї дитини в жертву патріотизму ?
Irina_85ua• 06 марта 2022
Ответ дляTatyanaagafonova1
Салтовки просто нет
Irina_85ua• 06 марта 2022
Ответ дляparsmikus
Как пишут камень преткновения в переговорах такой -
Арахамия: Крым и признание ЛНР и ДНР — вопросы, по которым невозможно согласие на переговорах

Пусть забираю этот Крым и ДНР , ни одна жизнь их не стоит.
Irina_85ua• 06 марта 2022
Ответ дляОлечка79
Она с Польши пишет , зачем с ней спорить