Tatyanaagafonova1• 06 марта 2022
Ответ дляSanechko
Одні гинуть, трясуться від страху по підвалах. А інші - відсиджуються в Буковелі або ін. місцях. Одягнули вишиванки і чекають, коли можна буде вилазити і плакатись, як вони люблять Україну
+10000!
Ответ дляTatyanaagafonova1
Я верю в дипломатию. Считаю, что человеческая жизнь это самое ценное и важное что может быть! А вы верьте во что хотите, хоть в волшебную силу кастрюль.
Ви пишете казна що. До речі, ваш шарій від кастрюль недалеко відскочив. Сільська аналітика і та краща
frumoasa17• 06 марта 2022
Ответ дляAmalpi
Удалено администрацией...
Ви в цьому впевнені? Нас затягнуть до болота, так само відімкнуть від цивілозованого світу. Видадуть паспорти бананової республіки з яким ви нікуди не поїдьте, всі країни світу не визнають, для багатьох закінчиться безвіз, авікомпанії перестануть літати. Хочете ПМР?
Ответ дляTatyanaagafonova1
В дипломатию с кем? С РФ? Можно и в единорогов верить, но они от этого реальнее, увы, не станут (
Правди сила• 06 марта 2022
Ответ дляTatyanaagafonova1
Согласна. Сколько жить в этом ужасе?? Сколько людей, детей должно ещё погибнуть?? Тем более что все равно в НАТО не берут и в Евросоюз по видимому так же. И что дальше??? Будем защищаться эгидой из голого патриотизма??
Будем добивать економіку рашки. І насолоджуваться голодними смертями їх дітей. Око за око, зуб за зуб.
Tatyanaagafonova1• 06 марта 2022
Ответ дляIlona Kolesnyk
Ваша жизнь и жизнь ваших близких, детей, не под угрозой видимо? Я в Харькове, и у нас летят бомбы!!! Услышьте меня! Бомбы!!!
Правди сила• 06 марта 2022
Ответ дляTatyanaagafonova1
Під загрозою. Я під Києвом з двома дітьми. Але я вважаю, що є речі які пробочать не можна і капітуляція недопустима. Мордор має бути знищено, тільки після цього ми зможемо нормально жити далі. Без їх свинячого рила в наших справах.
frumoasa17• 06 марта 2022
Ответ дляTatyanaagafonova1
Удалено администрацией...
Ответ дляbjv2006
Всё Вместе - это мир, отстроят все, будет все супер, процветание! Я думаю это от 2014 года, плюс 10 лет, 2024 году все будет отлично.
Так если будет партизанская война, то, следовательно, Украину захватят? Вы ясновидящая (я без наезда, если что, очень интересно)?
Allisa_best• 06 марта 2022
Ответ дляTatyanaagafonova1
Та они непробиваемые. Они смотрят как рубль обваливается
Ответ дляfrumoasa17
Где это в условиях написано?Мы остаемся суверенной Украиной, внеблоковой, как и до майдана.
frumoasa17• 06 марта 2022
Ответ дляAmalpi
Вірте більше, не для цього він воює, а щоб повернути Україну до імперії, додатково відірвати де-юре Крим та Донбас.
Ответ дляОлечка79
У нас тихий город и я не говорю «хрен им» ибо невозможно уже смотреть на то, что делают со страной и людьми эти скоты . Я не знаю какой выход , как правильно, но это надо заканчивать . Пока не стёрли всю Украину
Я тоже с вами согласна была пока не почитала их новости, понимаете путина шизиком называют не просто от злости, такое ощущение, что он тупо хочет нас уничтожить. Как вам новость, что Украина тайно создает ядерную ьрмбу и угрожает россии или сегодняшняя, что всу хотели захватить крым...
Я тоже за то пусть забирают и валят, но они или хотят все или чекнулись... Понимаете их 8 лет готовили и сейчас такой пропагандой пичкают что родные не верят фото и видео снятые их детьми, это не ради лугандонии делалось, задача масштабней.
Я смотрела его обращение перед нападением на Грузию и на нас там совсем другая риторика.
Знаете, мне уже кажется что нацики которых там постоянно крутили по каналам со свастиками и т.д это их актеры
Coffee is Love• 06 марта 2022
Ответ дляhrushyk
Воно то так
Але поясніть матері в котрої в дитини ноги відірвало про «хрен им» …
ВІ же понимаете что если сейчас не добить, они придут снова, подкопив силі? И тогда уже пострадают не наши дети, а внуки.
Так, втрат буде багато, можливо й нас з вами не стане.
Зате наступні кілька поколінь зможуть жити спокійно якщо ми покажемо зараз, хто ми і що так з нами не можна.
Coffee is Love• 06 марта 2022
Ответ дляNnatashylik
’хрен им’ кажуть ті, хто сидить на західній або за кордоном. А коли над головою кружляють літіки та поряд стріляють гради - хочеться лише миру і якомога скоріше...
Ні. Я в Києві і кажу - хрін їм! І так, я готова виходити на вулиці за потреби. Я фаталістка і вірю, що від долі не втечеш.
Coffee is Love• 06 марта 2022
Ответ дляalyona_niki
А у нас уже перегнули палку, теперь мне кажется, пуйло точно не успокоится , пока не дойдёт до конца .
Як можна перегнути палицю? Тим що захищаємося?!!
Ответ дляCoffee is Love
Добить? Вы серьезно?
frumoasa17• 06 марта 2022
Ответ дляAmalpi
Хватит уже фантазировать
Потім побачимо, тільки не плачте потім, мені все рівно, якщо здадуть Україну, то я заберу рідних та виїду, а ви залишитесь.
Coffee is Love• 06 марта 2022
Ответ дляTatyanaagafonova1
То виїжджайте, як вам страшно і ви не вірите, хіба вас хтось тримає тут?
Coffee is Love• 06 марта 2022
Ответ дляhrushyk
Та я сама за кордоном
Але оці всраті гордості ціною дитячих життів то є повний брєд
Бо я сама мати і навіть страшно уявити біль матері ,яка втрачає дитя
То до чого ваша істерика як вас там немає навіть?!
Кому страшно - ті виїжджають, а не ниють! Здайтеся, ну все, здайтеся вже, я стомилася чути про війну, краще вже в рашці поживу! Ганьба!
Coffee is Love• 06 марта 2022
Ответ дляОлечка79
Ви готові жити під росією аби не воювати?