semenkovahka• 07 марта 2022

Ті, хто повертається назад додому із Зу

Будь-ласка, поділіться, чому саме вертаєтесь? Читала в темах, що є такі, хто побув там тиждень і вирішили вернутись. Запитую, бо сама не можу наважитись поїхати. Менша дитина з особливостями, та й багато ще чого. Може ваші розповіді допоможуть остаточно прийняти якесь рішення. Можна в особисті, кому як зручно.
Marka34• 07 марта 2022
Дамочка у сусідній темі пише, що гарні умови коштують дорого

автор semenkovahka • 07 марта 2022
Ответ дляMarka34
Це зрозуміло. Я не ’із гламурних’.
Max12• 07 марта 2022
Вы из какого города
автор semenkovahka • 07 марта 2022
Ответ дляMax12
Вы из какого города
А це має значення?
Bleenbart• 07 марта 2022
По тому что лишние 50000-100000 на жизнь не в браке, а типа домик-халупка из Яремче, а не лакшери отель есть не у всех
мимозка• 07 марта 2022
Ответ дляsemenkovahka
А це має значення?
Конечно. Есть Ирпень и есть Черкассы. Как думаете, будут одинаковые советы по этим городам?
Мир Регланов и Футболок• 07 марта 2022
Ответ дляsemenkovahka
А це має значення?
Має!

Я виїзжала с сином третього березня з Бородянки. Бо мені стало ясно, що як не розбомблять, не розстріляють, то заріжуть.

Як би на той час була в Києві (як половина моїх родичей та друзів) - не їхала б.

автор semenkovahka • 07 марта 2022
Ответ дляBleenbart
Там жінки були не з претензією на лакшері. Там були інші причини (моральні, фізичні і т.п.), ось і хочу знати, щоб бути готовою.
автор semenkovahka • 07 марта 2022
Ответ длямимозка
Вертались навіть в Києв і Черкаси. Цікавить досвід всіх.
автор semenkovahka • 07 марта 2022
Ответ дляBleenbart
Там була не в цьому причина. Цікавлять інші моменти.
Bleenbart• 07 марта 2022
Ответ дляsemenkovahka
Так то є ціни не на лакшері, то є ціни на те, що трошки краще а бараки, має ліжка то горячу воду взимку
автор semenkovahka • 07 марта 2022
Ответ дляМир Регланов и Футболок
Має!

Ви вертались назад із західної? Не побачила у вашому коментарі відповіді на моє запитання.
lammama• 07 марта 2022
Ответ дляsemenkovahka
Розкрийте подробніше ,які моменти вас цікавлять.
автор semenkovahka • 07 марта 2022
Ответ дляlammama
Ви вернулись із західної?
lammama• 07 марта 2022
Ответ дляsemenkovahka
Ви вернулись із західної?
Ви на запитання відповідаєте запитанням.Ви не відповіли,про що ви хочете почути відповідь.Конкретно.
мимозка• 07 марта 2022
Ответ дляsemenkovahka
Я привела пример Черкассы и Ирпень. В Ирпень не возвращаются, а в Че - да. По этому у вас и спрашивают.
agata116• 07 марта 2022
Ответ длямимозка
вряд ли автор из Ирпеня пишет...
автор semenkovahka • 07 марта 2022
Дівчата, поясню. Мене цікавлять всі інші мотиви чому вернулись назад люди? Всі, окрім ’лакшері’ і т.п. Хтось писав морально важко, хтось фізично. Такі моменти мене цякавлять. Но саме тих, хто вернувся і особисто знає. Про загальне ’всім важко’ це зрозуміло.
zajka12• 07 марта 2022
Ответ дляsemenkovahka
нам казали знайомі, що там 80грн з людини + їжа, гроші закінчились, тому їдуть додому, в київ :(

Ваш психолог• 07 марта 2022
Подруга з дітьми виїхала на 2й день війни.Пару днів ’відходила’ від шоку.
Вчора виїхала назад,дітей залишила далеким родичам з гуманітарним бусиком.
Каже-не можу,не хочу там,сумую за домівкою,тут хоч чимось буду допомагати,ту ж гуманітарку розвантажувати та видавати або розносити тим,хто не може прийти.
Мала сьогодні бути вже,поки не відписувала.
катерина12009• 07 марта 2022
Сори автор напишу в Вашей теме, сегодня первый раз за последние дни зашла на форум, я из Ирпеня, выбирались позавчера, сейчас в Киеве думаем куда дальше или остаться здесь. Денег на оч скромную жизнь на пару месяцев. Хотелось бы остатьс в Украине, работу и какуе-то койку. Как я понимаю на зу это сейчас не реально? Извините за возможно глупые вопросы не с кем посоветоваться и все родные в горячих точках
Ваш психолог• 07 марта 2022
Ответ дляsemenkovahka
У кожного,мабуть,свої причини.Як і ті причини,чому люди і не думали навіть їхати будь-куди.
Я вже писала-у нас велика родина(батьки,троє рідних сестер з чоловіками і дітьми;кожен приймав рішення в своїй сім´ї,але всі залишилися по різним міркуванням,ніхто і не думав їхати.Ні в перший день,ні потім.
автор semenkovahka • 07 марта 2022
Ответ дляzajka12
Дякую!
автор semenkovahka • 07 марта 2022
Ответ дляВаш психолог
Дякую!
Мішк@• 07 марта 2022
А я из Сум, денег нет. Город окружён. Обещают зелёный коридор. Не знаю, что и делать. Ехать в никуда? Денег нет. Но здесь очень страшно, прям до дрожи. Уже бомбили несколько раз. А ехать и где жить? За что жить? Как бросить родителей? Правда к ним тоже не могу добраться😭
CookVika• 07 марта 2022
Автор. Дело не в лакшери
Кровать, горячая вода и плитка для готовки это от 40 тыс в месяц!!! От !!!
Можно бесплатно но это спорт дала школ /церкви - по 50 человек в одном помещении, не везде горячая вода даже руки помыть
Есть вопросы с мясом во многих городках на западной.

Однушка на окраине Львова ( прям реально окраина) - от 60 тыс в месяц! От 60!

Это для вас не аргумент - берите побольше мясного и можно ехать
Но учитывайте что людей много и если вы с мужем то к мужу будут претензии и вопросы от местных
Ваш психолог• 07 марта 2022
Ответ длякатерина12009
Не то,чтобы нереально,но сложно.Ехать больше суток в переполненном поезде ,найти жильё можно ,но в отдаленных маленьких сёлах.Или в школах,ДК ,сельсоветах разместят,но да,много людей уже и так
ice8• 07 марта 2022
Ответ дляCookVika
Автор. Дело не в лакшери

Удалено администрацией...
катерина12009• 07 марта 2022
Ответ дляВаш психолог
Спасибо
ореста1981• 07 марта 2022
Ответ дляCookVika
Автор. Дело не в лакшери

Так можно же переехать вглубь Польши и за 800-1000 злотых снять квартиру или комнату,продукты там дешевле ,чем у нас + есть реально хорошие акции и скидки