Будь-ласка, поділіться, чому саме вертаєтесь? Читала в темах, що є такі, хто побув там тиждень і вирішили вернутись. Запитую, бо сама не можу наважитись поїхати. Менша дитина з особливостями, та й багато ще чого. Може ваші розповіді допоможуть остаточно прийняти якесь рішення. Можна в особисті, кому як зручно.
Ответ дляMarka34
Дамочка у сусідній темі пише, що гарні умови коштують дорого
Це зрозуміло. Я не ’із гламурних’.
Мир Регланов и Футболок• 07 марта 2022
Ответ дляsemenkovahka
А це має значення?
Має!
Я виїзжала с сином третього березня з Бородянки. Бо мені стало ясно, що як не розбомблять, не розстріляють, то заріжуть.
Як би на той час була в Києві (як половина моїх родичей та друзів) - не їхала б.
Ответ дляBleenbart
По тому что лишние 50000-100000 на жизнь не в браке, а типа домик-халупка из Яремче, а не лакшери отель есть не у всех
Там жінки були не з претензією на лакшері. Там були інші причини (моральні, фізичні і т.п.), ось і хочу знати, щоб бути готовою.
Ответ длямимозка
Конечно. Есть Ирпень и есть Черкассы. Как думаете, будут одинаковые советы по этим городам?
Вертались навіть в Києв і Черкаси. Цікавить досвід всіх.
Ответ дляBleenbart
Там була не в цьому причина. Цікавлять інші моменти.
Ответ дляМир Регланов и Футболок
Має!
Ви вертались назад із західної? Не побачила у вашому коментарі відповіді на моє запитання.
Ответ дляlammama
Розкрийте подробніше ,які моменти вас цікавлять.
Ви вернулись із західної?
Дівчата, поясню. Мене цікавлять всі інші мотиви чому вернулись назад люди? Всі, окрім ’лакшері’ і т.п. Хтось писав морально важко, хтось фізично. Такі моменти мене цякавлять. Но саме тих, хто вернувся і особисто знає. Про загальне ’всім важко’ це зрозуміло.
Ответ дляsemenkovahka
нам казали знайомі, що там 80грн з людини + їжа, гроші закінчились, тому їдуть додому, в київ :(
Ваш психолог• 07 марта 2022
Подруга з дітьми виїхала на 2й день війни.Пару днів ’відходила’ від шоку.
Вчора виїхала назад,дітей залишила далеким родичам з гуманітарним бусиком.
Каже-не можу,не хочу там,сумую за домівкою,тут хоч чимось буду допомагати,ту ж гуманітарку розвантажувати та видавати або розносити тим,хто не може прийти.
Мала сьогодні бути вже,поки не відписувала.
катерина12009• 07 марта 2022
Сори автор напишу в Вашей теме, сегодня первый раз за последние дни зашла на форум, я из Ирпеня, выбирались позавчера, сейчас в Киеве думаем куда дальше или остаться здесь. Денег на оч скромную жизнь на пару месяцев. Хотелось бы остатьс в Украине, работу и какуе-то койку. Как я понимаю на зу это сейчас не реально? Извините за возможно глупые вопросы не с кем посоветоваться и все родные в горячих точках
Ваш психолог• 07 марта 2022
Ответ дляsemenkovahka
У кожного,мабуть,свої причини.Як і ті причини,чому люди і не думали навіть їхати будь-куди.
Я вже писала-у нас велика родина(батьки,троє рідних сестер з чоловіками і дітьми;кожен приймав рішення в своїй сім´ї,але всі залишилися по різним міркуванням,ніхто і не думав їхати.Ні в перший день,ні потім.
Ответ дляzajka12
Дякую!
Ответ дляВаш психолог
Дякую!
Автор. Дело не в лакшери
Кровать, горячая вода и плитка для готовки это от 40 тыс в месяц!!! От !!!
Можно бесплатно но это спорт дала школ /церкви - по 50 человек в одном помещении, не везде горячая вода даже руки помыть
Есть вопросы с мясом во многих городках на западной.
Однушка на окраине Львова ( прям реально окраина) - от 60 тыс в месяц! От 60!
Это для вас не аргумент - берите побольше мясного и можно ехать
Но учитывайте что людей много и если вы с мужем то к мужу будут претензии и вопросы от местных
Ваш психолог• 07 марта 2022
Ответ длякатерина12009
Не то,чтобы нереально,но сложно.Ехать больше суток в переполненном поезде ,найти жильё можно ,но в отдаленных маленьких сёлах.Или в школах,ДК ,сельсоветах разместят,но да,много людей уже и так
Ответ дляCookVika
Автор. Дело не в лакшери
Удалено администрацией...
катерина12009• 07 марта 2022
Ответ дляВаш психолог
Спасибо
ореста1981• 07 марта 2022
Ответ дляCookVika
Автор. Дело не в лакшери
Так можно же переехать вглубь Польши и за 800-1000 злотых снять квартиру или комнату,продукты там дешевле ,чем у нас + есть реально хорошие акции и скидки