Ответ дляPtashkaO
шановна автор молю, приберіть фото, як глянула .... на щастя рибоксин з валідолом лежали, до сих пір пальці онімівші
- в житті ніколи не лихословила (хіба дуже рідко на старого як начудить), та за за останні 2 тижні, змене аж фонтанять одні матюки..((
тому вибачаюсь наперед, а далі має бути лиш одне:
- ХУЯРИТИ все те ското-бидло під корінь!!!! і по всьому світі різати собак москальских!!! шоб воно ніяк не могло розмножитись ніколи в майбутньому!
Але, не просто розстрілювати - то для тої всьої падалі дуже щедро буде, а перейняти досвіду в душманів з Афгану, на інших, шоб з фантазією було..., бо шо від кулі - воно здохне в моменті, нічого не відчувши і все...
- чого ж історія ніколи нікого нічому не вчить... ?
ше раз, вибачаюсь, але мене зірвало.
Я з вами згодна , мочити цих тварюк без жалю. Фото поки не приберу, це для тих кому росіян жаль ... Хай дивляться . Потім видалю
Я вже стала сьогодні дерев´яна , ніяких эмоцій, просто депресія , всередині пусто і чорно. Ненависть мене накрила до москалів по самі кінчики .
alenkatravel• 08 марта 2022
Ответ дляIrisha0604
Это все конечно радует нас украинцев. Но мне искренне жаль простых людей, работяг, которые искренне за нас всей душой. Которые не испугавшись тирании и пыток, выходили на протесты.. которых жестоко за это избивали. На них тоже ляжет клеймо. У меня в России много близких родственников, они обрывают телефон по 3 раза на день, чтобы просто услышать, что у нас все нормально и мы живы и здоровы. Я таким людям очень сочувствую. Мы переживём войну , мы отстроим города. А них , всех без исключения будет ,,клеймо..на многие годы
Они могут переехать в Украину
Дівчата, я з Києва, в мене рідний дядько в Білорусі. То за 13 днів війни він аж один раз просто запитав як ми. Сьогодні в мене день народження, то він в скайпі прислав мені листівочку з квіточками і привітання з днем народження.І ні слова,як ми .Просто з днем народження,щастя бла бла бла . Козел
Ответ дляLuchia80
я аналогічно
фото ж сховане, як нажала... не сподівалась на подібне, думала шо там скріни якісь...
вже ніби попустило
Ненависть - після цього всього жаху - буде навіки вже! АМІНЬ!
вже ніби попустило
Девушка с коготками• 09 марта 2022
Ответ дляLuchia80
С молчаливого согласия 144 млн россиян нас убивают. Города отстроим , но людей не вернем , 50 детей убиты , 900 деток ранены... Мне их не жаль.
Хотят ли русские войны???
Молчит пугливо полстраны,
А остальные - вовсе спят.
А значит - да! Они хотят!
Тупым ’молчанием ягнят’
На мясо шлют своих ребят.
О, матери, вам грош цена -
Тут не ученье, тут война!!!
А наших тысячи детей
В подвалах спят уж столько дней.
Снаряды ваши в нас летят.
Хотят ли русские? Хотят!!!
А сколько наших матерей
Теряют лучших сыновей?!!
Они вам это не простят.
Хотят ли русские? Хотят!!!
И если сибиряк, бурят
Наш Киев, Харьков наш бомбят,
И если вновь по мирным ’Град’ -
То значит - ДА! Они хотят!
Но это вы пришли в наш дом
Ни с хлебом-солью, а с мечом.
А кто с мечом в наш дом войдёт,
Тот сам же от него умрет!
Слава Україні!!!
Посмотрите фото, они сделаны этой ночью... Вам их по прежнему жаль ?
Я плачу целый день ... Им в аду гореть
Хотят ли русские войны???
Молчит пугливо полстраны,
А остальные - вовсе спят.
А значит - да! Они хотят!
Тупым ’молчанием ягнят’
На мясо шлют своих ребят.
О, матери, вам грош цена -
Тут не ученье, тут война!!!
А наших тысячи детей
В подвалах спят уж столько дней.
Снаряды ваши в нас летят.
Хотят ли русские? Хотят!!!
А сколько наших матерей
Теряют лучших сыновей?!!
Они вам это не простят.
Хотят ли русские? Хотят!!!
И если сибиряк, бурят
Наш Киев, Харьков наш бомбят,
И если вновь по мирным ’Град’ -
То значит - ДА! Они хотят!
Но это вы пришли в наш дом
Ни с хлебом-солью, а с мечом.
А кто с мечом в наш дом войдёт,
Тот сам же от него умрет!
Слава Україні!!!
Я плачу целый день ... Им в аду гореть
зачем я это посмотрела
Ответ дляIrisha0604
Їхні і втягнули їх в це гімно,а ми в чому винні?напала на нас раша,а наших людей як жаль і що ми можемо зробити ?терпимо,плачемо,надіємось,молимось.
СтрашнаяНаташа• 09 марта 2022
От тварюки! Їм взагалі не соромно за загублені життя, їм взагалі насрати на вбитих дітей, на стерті на попіл чудові міста. Вони, суки, тільки за свій рівень життя хвилюються...