⚡ ПОВНІСТЮ ЗНЕСТРУМЛЕНА ЧОРНОБИЛЬСЬКА АЕС У РЕЗУЛЬТАТІ ВОРОЖИХ ДІЙ РОСІЙСЬКИХ ОКУПАНТІВ❗
Бойові дії тривають, тож відновити енергоживлення наразі неможливо.
⚡ На сховищі відпрацьованого ядерного палива зберігається близько 20 тисяч відпрацьованих паливних збірок. Вони потребують постійного охолодження, яке можливе лише за наявності електропостачання. Якщо ж його не буде, то насоси не виконуватимуть охолодження. Як наслідок – зросте температура в басейнах витримки, виникне паріння і вихід радіоактивних речовин у довкілля - пояснюють в Енергоатомі. Крім того, не працюватиме вентиляція на об‘єкті. Весь персонал, який там перебуває, отримає небезпечну дозу випромінювання. Місто Славутич також знеструмлено.
Місто Славутич також знеструмлено. Повідомляють в Укренерго.
Вже читали якихось експертів? Киньте посилання. Якісь же ш мають бути дії запобігання цього всього.
Щось не віриться, що ті руські самогубці безстрашні.
Ответ дляAlika_1
Вопрос. ЧАЭС может сама себе вырабатывать электричество?
Підключають ніби до генераторів якихось. Надіються, що запрацюють.
Поки нормальної інфо з поясненнями не знайшла. Лише дуже песимістичні(((
Moya_Rasprodaga• 09 марта 2022
Там є спеціалісти і думаю вони знають що робити . Дівчатка не панікуймо . На всяк випадок тримаємо на готові йод ( приймати одноразово ) дуже гарно про це розказав комаровський.
І от як не нагнітати? Намагаюсь вірити, що все скоро закінчиться. Але от знову таке…
Ответ дляMoya_Rasprodaga
Так.
Moya_Rasprodaga• 09 марта 2022
Ответ дляImann
Еще бы он рассказал, где его взять.
Аптечка автомобіліста . І дай бог скоро повилазить чистотіл.
Moya_Rasprodaga• 09 марта 2022
Ответ дляImann
У нас в семье нет автомобиля. Аптеки все обошла...
Його не буде в аптеках зараз нажаль
Moya_Rasprodaga• 09 марта 2022
Ответ дляkkuy
Главное, что бы «некоторые» в панике не начали пить убойную дозу йода. А то я после Запорожской поначитывалась тут 🤦🏼♀️
Це точно .
Ответ дляMoya_Rasprodaga
В мене великі сумніви щодо дозування. Варто радитись з лікарями, не всім можна по 40 крапель пити однарозово
Ответ дляantoninalav
Генераторы смогут поддерживать только 48 часов. Если за это время не наладят нормальное электроснабжение, то будет плохо...
Moya_Rasprodaga• 09 марта 2022
Ответ дляSolmira
Маємо надію що це нам не пригодиться
oksana.developer• 09 марта 2022
Ответ дляirkin
А что происходит со станцией когда прекращается электричество? Простите, может глупый вопрос, я просто не разбираюсь в этом.
Ответ дляirkin
От….
Жах який. Дай Бог щоб знайшли вирішення
oksana.developer• 09 марта 2022
Ответ дляirkin
Отключается система охлаждения хранилища отработанного ядерного топлива. Это угроза утечки радиации.
Ясно, ничего хорошего ((
Ответ дляantoninalav
Они не безстрашные они тупые просто. Им сказали ехать стрелять, они и едут.
Только я не пойму,ну хер с теми солдатами, но есть же у них какое-то руководство, ну должны ж хоть на уровне школьников соображать что такое радиация